Pasikoreguok kelnių ilgį pats

Views: 2

Tikra tiesa, kad profesionalus siuvėjas arba sausas lyginimas gali lengvai atlikti koregavimą, bet jeigu turite laiko (reikia pripažinti, jog dauguma iš mūsų būtent šiuo laikotarpiu laiko trūkumu tikrai nesiskundžiame), tiesiog pasinaudokite galimybe išmokti naujų įgūdžių. Iš tikrųjų, Jums nereikia būti kvalifikuotu siuvėju, kad atliktumėte tokį paprastą darbą. Tiesiog žingsnis po žingsnio sekite šį, apačioje pateiktą gidą ir gausite greitą bei kokybišką rezultatą.

 

Pirmiausia patikrinkite, ar Jūsų kelnėse yra apmušalas (dauguma kelnių tokį turi). Tada atsargiai ištraukite siūlą ir išskleiskite audinį, naudodamiesi siūlės peiliuku ar mažomis žirklutėmis.

 

Tuomet užsidėkite kelnes, batus (gali būti aukštakulniai ar plokšti bateliai, atsižvelgiant į tai, kaip pasirinksite dėvėti koreguojamas kelnes) ir atsistokite visu ūgiu priešais veidrodį. Pasirinkite norimą ilgį ir lenkite kelnes į viršų, į vidinę jų pusę, ir laikinai užtvirtinkite pakeitimus su smeigtuku ar bet kokiu segtuku.

 

Nusiėmę kelnes, apsukite jas vidine puse į išorę. Išlyginkite klostę, kurią sumaketavote ir ją perimetru vėl sutvirtinkite smeigtukais (6 turėtų pakakti). Jeigu nuspręsite atsikratyti pertekline medžiaga, išmatuokite ilgį nuo sulenkimo viršaus iki apačios (palikite truputį medžiagos atsargai) ir pamatavimus lengvai pažymėkite pieštuku. Paimkite žirkles, pageidautina dideles, ir pradėkite kirpti išilgai žymėjimo. Nukirpę medžiagą, užlenkite kraštą ir užfiksuokite smeigtukais.

 

Ketvirtame etape įverkite siūlą į adatą ir siūlą užtvirtinkite surišdami jo du galus. Tuomet pradėkite siūti audinį palei neapdorotą kraštą, į vidinę pusę. Adatą kas ketvirtį colio švelniai stumkite ir traukite, kad būtų suformuoti zigzago dygsniai. Visą procesą kartokite tol, kol apsiūsite aplink visą kelnių apačią. Iš išorės neturi matytis siuvimo žymių (arba tik minimaliai).

 

Paskutiniame žingsnyje su lygintuvu sulyginkite užlenkimą, kurį ką tik susiuvote, ir galite džiaugtis savo atliktu darbu. Malonaus dėvėjimo.