KOKĮ PALTĄ RINKTIS ŠALTAJAM SEZONUI?

Views: 0

Kadangi šiuolaikinės moterys dažniausiai yra labai užimtos, nuolat skubančios ir turinčios daug veiklos, jų apranga turėtų būti patogi, stilinga ir tinkanti visiems gyvenimo atvejams. Ne išimtis ir paltai bei puspalčiai. Jie kuriami patys įvairiausi, kad patenkintų kiekvienos moters įgeidžius ir norus. Paltą reikia rinktis pagal savo pamėgtą stilių – klasikinį, ekstravagantišką, menišką…

Klasikinio stiliaus mėgėjoms patartina rinktis taliją pabrėžiančius paltus, geriausiai melsvos, smėlio, rusvos, pilkos spalvų. Toks pasirinkimas tinks prie visų aprangų ir visoms progoms. Jei norite labiau išsiskirti iš minios, rinkitės ryškų raudonojo vyno spalvos paltą padidintais atlapais ir perjuostą plačiu diržu. Išlaikysite klasišką stilių, bet tikrai neliksite nepastebėta.

Madas besivaikančioms ir norinčioms būti pačiomis stilingiausiomis, puikiai tiks sezono topas – pilkas paltas su žaliais ir melsvais atspalviais ant apykaklės. Atrodysite tikrai išskirtinė ir trauksite kitų žvilgsnius. Kitas įdomus pasirinkimas – ilgesnis languotas paltas. Toks drabužis tiks ir vakarui praleisti mieste ir keliauti į darbą.

Jei nemėgstate paltų, galite rinktis dabar madingas šiltas, masyvias pūkines striukes. Šis pasirinkimas irgi gelbėja kone prie visų aprangų, kadangi pasirinkimas šių striukių labai platus. Galite rinktis trumpas, ilgas, vienspalves ar spalvotas striukes ir derinti jas su likusia apranga. Pūkinės striukės ne tik šiltos, bet ir patogios, o dabar dar ir itin madingos.