Mados savaitės tvarkaraščių pasikeitimai dėl pandemijos

Visits: 0

Čia trumpai Jums pateiksime didžiausius pasikeitimus dėl mados savaitės šou ir ko galima tikėtis iš renginio per likusį laikotarpį.

Kovo pabaigoje buvo pranešta kad liepos pradžioje turėjusi įvykti „Couture“ mados savaitė yra atšaukta.
Prancūzų mados atstovas paaiškino: „Atsižvelgiant į „Covid-19“ epidemijos plitimą visame pasaulyje, dideli sprendimai turi būti priimami užtikrinant saugumą madų namams, jų darbuotojams bei kiekvienam, dirbančiam šioje srityje“.

Paryžiaus ir Milano mados savaitės šou vyks virtualiai, tačiau kaip tiksliai atrodys virtualus tradicinės mados savaitės renginys pamatysite jau netrukus. Tikėtina kad tai bus paremta filmų turiniu.
„Šis renginys bus skirtas tam tikrai platformai. Kiekvienas mados namas reprezentuos šou kūrybinėje filmų/video paskyroje“, – pranešė mados namų federacija savo pranešime.

„Armani“ padarė daugybę pasikeitimų savo tvarkaraštyje, kuriame nebeliko vyrų madų šou, o moterys pristatinės visų sezonų kolekciją tik ateinančių metų sausio mėnesį.
Tiek „Giorgio Armani“, tiek „Emporio Armani“ vyrų bei moterų kolekcijos bus pristatomos 2020 metų rugsėjo mėnesį, tačiau kol kas neskelbiama kur jos įvyks ir kokiu principu.

Saint Laurent pareiškė kad daugiau nepasirodys per Paryžiaus mados savaitę, pasirinkdamas vadovautis savo tvarkaraščiu visus likusius metus dėl pasaulinės pandemijos.

„Suvokiant ir atsižvelgiant į esamą situaciją ir dėl jos susiklosčiusius radikalius pasikeitimus, Saint Laurent nusprendė pats tvarkyti savo tvarkaraštį“. Dabar labiau nei niekada visi „brendai“ vadovausis savo pačių ritmu, įteisindami laiko vertę ir susijungdami su žmonėmis globaliuoju būdu ir taip labiau prie jų priartės stengdamiesi užimti tam tikrą vietą jų gyvenime“, – teigia mados namai.

„Tvirtai įgyvendindamas šią strategiją, Saint Laurent nepateiks savo kolekcijų jokiame iš anksto nustatytame 2020 m. tvarkaraštyje. Saint Laurent perims savo kalendoriaus nuosavybę ir pradės kolekcijas pagal planą, sudarytą, atsižvelgiant į naujausią perspektyvą, paskatintą kūrybiškumo“.