Kaip išlaikyti odą gražią bet kokiame amžiuje?

Views: 7

Oda yra didžiausias Jūsų organas, kuris yra labai jautrus išoriniams toksinams. Įsivaizduokite, kiek visko per dieną patiria šis Jūsų organas, įskaitant oro užterštumą ir chemikalus. Senėjimo greičiui gyvenimo būdas yra daug reikšmingesnis nei genetika. Tačiau ir tai, ką dedate ant odos yra be galo svarbu. Labai dažnai produktų, kuriuos tepame ant odos, sudėtyje yra toksinių ingredientų. Tokie chemikalai ne tik daro įtaką Jūsų odos išvaizdai, bet taip pat Jūsų organizmas negali pašalinti šių toksinų ir jie kaupiasi Jūsų riebalų ląstelėse.

Kosmetikos industrijos reglamentai yra atsainūs, todėl nenuostabu, kad daug ingredientų kosmetikoje iš tikrųjų nėra sveiki. Pagalvokite apie šitai – viskas, ką tepate ant odos staigiai susigeria į Jūsų kraują. Todėl labai svarbu tinkamai prižiūrėti odą ir rinktis produktus be nuodingų chemikalų ne tik dėl grožio, bet ir dėl bendros organizmo sveikatos. Dažniausi toksiniai ingredientai kosmetikos priemonėse yra:
• parabenai
• ftalatai
• švinas
• petrolatumas
• oktinoksatas
Jeigu bent vienos Jūsų kosmetikos priemonės sudėtyje yra nors vienas iš šių ingredientų, padarykite sau paslaugą ir atsikratykite juo. Jums tikrai nereikia šių medžiagų savo kraujyje ir tuo labiau, kad būtumėte graži.
Štai keli natūralūs būdai Jūsų grožiui:
• Muilas su aktyvinta anglimi. Aktyvuota anglis yra pagaminta iš kokoso kevalo ir yra nuostabi Jūsų odai. Geriausia yra tai, jog šis muilas išsiurbia toksinus iš Jūsų odos. Jis taip pat žinomas kaip puikus odos šveitiklis ir drėkiklis;
• Gerkite daug vandens. Išgerkite bent aštuonias stiklines vandens per dieną. Vanduo natūraliai greitina gijimo procesus ir yra reikalingas, kad Jūsų oda išsivalytų. Kai Jūsų kepenys ir inkstai gauna pakankamai vandens, jie efektyviai padeda Jūsų organizmui valytis, todėl būtinai gerkite pakankamai vandens.
• Gerkite vitaminus. Vitaminai reikalingi, kai negaunate jų pakankamai iš savo dietos. Jeigu jų trūksta – tai iš karto pasimato Jūsų odoje. Galite pasitarti su gydytoju dėl tikslesnės diagnozės, tačiau aukštos kokybės multivitaminai visada pagelbės Jūsų odos grožiui.
• Mankšta natūraliai padeda odai pašalinti toksinus. Mankšta priverčia gausiau kvėpuoti ir prakaituoti, kas išvalo toksinus, taip pat degina riebalinį audinį, kur toksinai slepiasi bei suaktyvina Jūsų virškinimo sistemą ir ji greičiau išstumia toksines medžiagas iš Jūsų organizmo.
• Sausos odos šveitimas šepečiu yra puikus būdas pašalinti negyvas odos ląsteles ir suaktyvinti limfinę sistemą. Geriausių rezultatų pasieksite atlikdami šią procedūrą prieš einant į dušą.
• „Epsom“ druskos vonios yra atpalaiduojantis vonios priedas, kuris taip pat yra puikus Jūsų odai: druskoje esantis magnis suaktyvina kraujo cirkuliaciją ir maitina Jūsų odos ląsteles tuo pačiu metu pašalindamas toksinus. Negana to, kartu su šiltu ar karštu vandeniu ši druska verčia Jus prakaituoti ir šalina toksinus per Jūsų odą.