STILINGIAUSIAS SEZONO PAPUOŠALAS

Views: 4

Šį sezoną kaklo papuošalai gali būti ir labai ploni ir labai masyvūs, svarbiausia, kad jie būtų prigludę prie kaklo. Įspūdingos gėlės ant visai siaurų juostelių, ryškios spalvos, spindintys vėrinai, veržiantys kaklą ir nusitęsiantys žemyn iškirptės srityje… Tokie ir panašūs aksesuarai pastebėti garsiausių mados namų kolekcijų pristatymuose. Juos visus vienija bendras bruožas – papuošalas veržia kaklą.

Šie papuošalai pastebimi ne tik ant podiumo, jais vis drąsiau puošiasi daugelis moterų. Nesunkiai derinami ir praktiškai kaklo papuošalai ir juostos lengvai ir greitai užkariavo moterų širdis.

Dizaineriai puikiai supranta papuošalų svarbą ir negaili patarimų, kaip juos derinti prie aprangos. Kai kurie patarimai dar atrodo netikėti, bet tikrai verti dėmesio. Pavyzdžiui, daugiasluoksnį vėrinį segėti po užsegta marškinių apykakle, kad matytųsi tik viršutinis papuošalo sluoksnis, taip suteikiant įvaizdžiui paslaptingumo ir mistiškumo. Plačias kaklo juostas galite rišti ant aukštų apykaklių, taip pagražinant patį drabužį. Nebijokite eksperimentuoti, kaklo papuošalai suteikia įvaizdžiui žaismingumo ir dažnai tampa stiliaus akcentu.