NAUJA KLASIKA – MAŽA BALTA SUKNELĖ

Visits: 0

Jai vasaros sezonu vietą užleidžia maža juoda suknelė. Baltoji gražuolė tokia pat universali ir visada tinkanti kaip ir juoda, tik optimistiškiau nuteikia saulėtomis vasaros dienomis. Pasirinkimas labai didelis, o mes pateikiame stilingiausias šią vasarą. Paskaityk ir išsirink savąją.

APNUOGINTAIS PEČIAIS.
Ši tendencija galioja ir suknelėms ir palaidinėms. Suknelė apnuogintais pečiais tavo įvaizdžiui suteiks paslaptingumo ir žavesio, o ją dėvėti galėsi ir vakarėlyje ir paplūdimyje.

SU VIENA PETNEŠA.
Suknelė, permesta per vieną petį, savo populiarumu sparčiai vejasi jau minėtąją suknelę apnuogintais pečiais. Nesvarbu ar tai bus ilga rankovė, ar plona petneša, vis tiek atrodysi stilingai atidengusi vieną petį. Beje, šis akcentas tinka ne tik kalbant apie sukneles, bet ir maudymosi kostiumėliams ir palaidinėms.

KASPINĖLIAI ANT PEČIŲ.
Suknelės, kurių petnešos surištos ant pečių. Surištos medžiagos galai gali būti trumpi arba net ilgesni už pačią suknelę. Tokios suknelės atrodo itin moteriškai ir žaviai, tad prie jos gali derinti ir žemakulnius ir aukštakulnius batelius, bet kuriuo atveju atrodysi įspūdingai.

PAPRASTA SUKNELĖ SU PETNEŠĖLĖMIS.
Paprastam pasivaikščiojimui mieste, parke ar pajūryje, puikiai tiks paprastutė suknelė be jokių pagražinimų, tik plonos petnešos. Tokia suknelė lengvai derinama su vasarine avalyne ir įvairias megztiniais bei švarkeliais.

RAIŠTELIAI APLINK KAKLĄ.
Dar vienas puikus pasirinkimas apnuoginti pečiai ir tai pabrėžiantys raišteliai, apsiviję aplink kaklą.
Toks stilius vizualiai pagražina moters kaklą ir atkreipia dėmesį nuo bet kokių problemiškų kūno vietų.

NUOGA NUGARA.
Suknelė apnuoginta nugara gal ir nėra pats tinkamiausias pasirinkimas, kai reikia atrodyti oficialiai. Bet kalbant apie vasarišką laisvalaikį, tokia suknelė tikrai tau patiks, o ir priktrauks daugelio žvilgsnius būtent į tave.

ILGOMIS IR PLAČIOMIS RANKOVĖMIS.
Tokiomis, kurios lengvai plevesuotų vėjyje. Juk tokia suknelė akimirksniu sukuria romantišką stilių. Pasiduok vasaros linksmybėms ir nerk į svaiginančias atostogas su stilinga ir patogia vasariška apranga.

KVADRATINIO KAKLO IR PŪSTŲ RANKOVIŲ DUETAS.
Tokios suknelės iš karto priverčia pasitempti ir pasijusti tikra dama. Norėdama išsiskirti iš minios, drąsiai rinkis tokią aprangą ir tikrai neliksi nepastebėta. O jeigu nori sulaukti mažiau dėmesio, bet vis tiek išlikti stilinga, rinkis kvadratinio kaklo ir trumpų rankovių suknelę.