FOTOMODELIŲ AGENTŪRA „MŪZA“ IEŠKO NAUJŲ VEIDŲ SAVO AGENTŪRAI

Views: 4

Galbūt ir tu svajoji apie modelio darbą, bet vis neišdrįsti pabandyti? O gal esi perspektyvus modelis, bet pats apie tai net nesusimąstei? Gal tai tavo galimybė? Išbandyk save ir galbūt suprasi, kad tai yra tavo gyvenimo kelias.
Fotomodelių agentūra „Mūza“ vienija gražiausias Lietuvos merginas, kurios įkvepia kūrybai menininkus, dizainerius ir fotografus. Viena iš tokių gali tapti ir tu.
Fotomodelių agentūra „Mūza“ dirba su išskirtinių bruožų turinčiais modeliais,tai merginos, kurių ūgiui nėra standartų. Kiti kūno matmenys: krūtinės apimtis iki 93 cm, liemens apimtis 57 – 63 cm., klubų apimtis 86 – 93 cm.
Tai fotomodeliai, naudojami foto, video reklamoms žurnaluose, komerciniuose foto siužetuose, video klipuose, kine. Amžius 13-35 m. Taip pat fotomodeliais gali būti mažiausio ūgio modeliai, tačiau daugelis iš jų turi ypatingai įdomius, fotogeniškus veidus, gražius plaukus ir gražias rankas. Fotomodelių agentūra dirba su modelių reklaminėms fotosesijoms katalogams, komercinei fotografijai ir video reklamai.
Į fotomodelių agentūrą gali kreiptis ne tik profesionalūs modeliai, bet ir kiekvienas, kuris norėtų save išbandyti šioje srityje. Jei Jūs esate charizmatiška asmenybė, geras aktorius, išskirtinių bruožų, puikiai jaučiatės prieš objektyvą, mėgstate improvizuoti – Jūs esate mums reikalingi. Atidžiai renkamės naujus veidus, o į fotomodelių agentūrą priimtoms merginoms yra teikiamas išskirtinis dėmesys bei individualus karjeros planas. Laikomės principo, kad visos fotomodelių agentūros merginos turi sparčiai tobulėti, gauti geriausius įmanomus darbus ir, žinoma, uždirbti.
Fotomodelių agentūros“ Mūza“ fotomodeliai dalyvauja TV laidose, video ir net filmų filmavimuose, taip pat reklaminėse ir meninėse fotosesijose. Fotomodelių agentūra „Mūza“ dirba net tik su Lietuvos rinka, taip pat fotomodelių agentūra turi partnerių užsienio šalyse Danija, Islandija, Ispanija, Kinija, Italija, Prancūzija, todėl fotomodelių agentūros fotomodeliams atsiveria realios galimybės pakeliauti po pasaulį.
Jei tave domina toks darbas, jei turi išskirtinių bruožų – užpildyk antetą ir galbūt atrasi save fotomodelių pasaulyje.