Netipiniai modeliai

Views: 7

Anja Konstantinova (ūgis 163 cm.) ir Mimi Elashiry (ūgis 167 cm.) – du žemaūgiai modeliai, kurie nepaisė atsakymo: „tu negali būti sėkmingu modeliu, nes esi per žema“. Anja ir Mimi daugybę kartų buvo atmestos modelių agentūrų dėl per žemo ūgio, tačiau pažiūrėkite ko jos pasiekė – Anja pasirodė „Vogue“, „Oyster“, „Marie Claire“ mados žurnaluose, dirbo su tokiais brendais kaip „Ellery“ į ir „Stylestlaker and French Connection“.
Mimi Elashiry dalyvavo „Glue Store“ ir „General Pants“ kompanijose, ėjo podiumu „David Jones“ mados pristatyme, taip pat dirbo su „Victoria’s secret“ ir „ Calvin Klein“.
Carmen Dell’Orefice 82 m. modelis, modeliuojantis nuo 13 m. Ji yra demonstruojama kaip pavyzdys visiems, kurie sako, kad modeliavimui brandaus amžiaus modelių nereikia.
Carmen buvo pasirodžiusi ant „Vogue“, „New York“ viršelių. Ji dirbo su „Rolex“ kompanija ir dalyvavo tokių dizainerių kaip Galliano, Gautilier ir kitų mados pasirodymuose.
Modeliai Adriana Lima, Gemma Ward, Miranda Kerr ir Alessandra Ambrosio yra tik keletas paminėtų modelių, kurios dirba besilaukiančios arba jau tapusios mamomis. Vis daugiau garsių brendų priima ir kviečia besilaukiančius modelius arba jau tapusias mamas – dalyvauti jų mados pasirodymuose, atstovauti jų prekinius ženklus.
Kai kurie plius dydžio modeliai yra pasiekę kur kas daugiau modelio karjeroje, nei įprasti liekni modeliai. Tai modeliai, įkvepiantys kitas merginas mėginti tapti sėkmingais modeliais, kurių išmatavimai neatitinka įprastų modelių reikalavimų. Nebūtina būti lieknai ir aukštai, norint patekti ant žurnalo viršelio ar demonstruoti dizainerio drabužių kolekciją per mados šou ir plius dydžio sėkmingi modeliai, tokie kaip Tara Lynn, Robyn Lawley, Crystal Renn ir Candice Huffine yra merginos, įrodančios šią tiesą.