KAIP DAŽYTIS, JEI NEŠIOJI AKINIUS?

Views: 2

Pateikiame kelis patarimus, kurie tikrai padės išryškinti savo grožį.

1. Nepriekaištingai sutvarkyti antakiai.
Antakiai iš viso yra labai svarbi dalis, kalbant apie veidą ir makiažą, o jei dar nešiojate akinius, tuomet tinkamai jais pasirūpinti tiesiog būtina. Geriausia, jei antakių linija bus lenta ir be tarpelių, tad esant reikalui būtinai kruopščiai juos išpešiok ir paryškink pieštuku.

2. Naudokite matinius skaistalus ir makiažo pagrindą.
Jei nenorite, kad akinių slystų nuo nosies, po makiažo pagrindo, dar kartelį viską užfiksuokite biria pudra. Venkite blizgių skaitalų, jie visiškai netinka nešiojant akinius.

3. Išryškinkite savo akis.
Nebijokite eksperimentuoti su akių vokų šešėliais. Tik taip atrasite sau labiausiai tinkančias spalvas. Akiniai atkreipia dėmesį į jūsų akis, būtent todėl joms ir reikia skirti daugiau dėmesio ir padažyti ryškiau nei kitas veido dalis.

4. Atkreipkite dėmesį į akių praverdimo liniją ir jūsų akinius.
Jei jūsų turimi akiniai tamsūs ir stori, tada viršutinį akių voką galite paryškinti storesne linija. Tačiau jei akiniai plonais rėmeliais ar iš viso be jų, tuomet liniją pieškite ploną, o apatinio voko vidinę pusę patepkite savo odos atspalvio šešėliais.

5. Tinkamai pasidažykite blakstienas.
Jei pasidažius lieka mažas tušo gumulėlis ir jūs manote, kad niekas jo nepastebės, labai klystate. Akinių pagalba jis taps daug ryškesnis, tad nieko nelaukdama kruopščiai jas iššsukuokite, kad neliktų jokių gumulėlių. O apatinių blakstienų geriau nedažyti iš viso arba tik labai švelniai ir neryškai.

6. Rinkitės švelnios spalvos lūpų dažus.
Juk žinote auksinę taisyklę – reikia ryškinti akis arba lūpas. Nešiojančioms akinius, patartina geriau ryškinti akis, tad lūpoms belieka rinktis švelnias, pastelines spalvas. Išmėginkite kelis atspalvius ir išsirinkite juris jums tiks labiausiai.