Grožio ir sveikatos slaptas ingredientas

Views: 2

Arganijos medžiai turi mažus lapus ir žiedus, kurie galiausiai duoda vaisių. Vaisiai yra padengti žievele, kuri saugo vidinį minkštimą. Tačiau šis vaisius nepasižymi geru skoniu, žmonės daugiausiai jį naudoja ne kaip maistą. Svarbiausia yra tai, kas slypi vaisiaus viduje – riešutas – tai yra svarbiausias ingredientas. Kiekvienas riešutas turi dar tris sluoksnius viduje, todėl Šiaurės Afrikos moterys juos turi apdoroti labai daug darbo reikalaujančia procedūra.
Jeigu valgysite ką nors, turinčio organo aliejaus – Jūs taip pat gausite daug naudos sveikatai. Šis aliejus yra gerai žinomas dėl savo ypatingų gydomųjų savybių Maroke. Kai kurie maišo ši aliejų su kokosų aliejumi, kad išgauti dvigubos naudos sveikatai.
Argano aliejus buvo išbandytas naujausiuose moksliniuose tyrimuose ir davė teigiamų rezultatų. Vieniems tiriamiesiems buvo paskirta dieta su argano aliejumi, kitiems – su gyvulinės kilmės aliejumi. Baigus tyrimą paaiškėjo, kad tiriamųjų, vartojusių argano aliejų, trigliceridų ir cholesterolio kiekis kraujyje buvo mažesnis. Todėl šis aliejus gali būti labai naudingas, norintiems išvengti širdies ligų.
Argano aliejus yra naudojamas daugelyje geriausių odos priežiūros priemonių. Tai puikus odos drėkiklis, todėl daugelis kompanijų įtraukia jį į savo grožio produktus ir teigia, kad jis padeda išvengti pleiskanojančios ir sausos odos. Žmonės, turintys odos problemų, tokių kaip spuogai ar aknė, naudoja gydomuosius produktus taip pat su argano aliejumi, nes jo sudėtyje yra ir daug gydomųjų žaizdeles savybių.
Yra daugybė priežasčių vartoti produktus, kuriuose yra argano aliejaus. Jį galima vartoti tiek su valgiu, tiek ant kūno. Organo aliejus naudojamas net kūdikio odelei, nes jis yra švelnus, natūralus ir saugus.