Modeliai ant žurnalo viršelio, ko reikėtų vengti

Views: 5

Nesvarbu ar tai naujas žurnalas, ar gerai žinomas leidinys, visi žurnalai nori būti žinomiausi ir labiausiai skaitomi. Būtent dėl to jie labai kruopščiai renkasi tiek modelius,
kurie bus ant jų žurnalo viršelio, tiek fotografus, kurie modelius fotografuos.
Dauguma žurnalų nori tokių nuotraukų, kurių dar niekas nėra matęs, t. y. jos dar niekur nebuvo publikuotos. Vadinasi, jei modelis tokią nuotrauką paskelbia kad ir socialiniame tinkle, tai jau nebepatiks žurnalui, kuris publikavo tas pačias modelio nuotraukas. Pavyzdžiui, modelis, laukdamas fotosesijos, pasidaro kelis „selfius“ ir paskelbia socialiniame tinkle. Nors nuotraukos ir nebus tokios pačios, tačiau žurnalas, kuriame modelis fotografuosis, vien dėl tų kelių nuotraukų publikavimo jau gali nebenorėti fotografuoti to modelio. Žurnalai teigia, kad tokios nuotraukos, paskelbtos socialiniuose tinkluose, dar prieš fotosesiją, kur modelis su šukuosena, makiažu ir drabužiais, skirtais fotosesijai, nebetenka savo vertės žurnale, nes tai nebėra naujovė. Tačiau tai nereiškia, kad modeliams apskritai negalima darytis nuotraukų prieš fotosesiją. Be abejo – jie gali, tačiau publikuoti jas socialiniuose tinkluose gali tik tada, kai išeina žurnalas ir pirmiausia nuotraukas žmonės pamato būtent tame žurnale. Geriausia modeliams būtų prieš publikuojant nuotraukas, atsiklausti žurnalo administratorių, kada galėtų jas viešinti.
Jei nesilaikysite šios pagrindinės žurnalų taisyklės, pasekmės gali būti labai skaudžios. Žurnalai, sužinoję, kad nesilaikėte jų taisyklių ir publikavote nuotraukas dar prieš fotosesiją, gali pakeisti savo sprendimą ir ant žurnalo viršelio uždėti kitą modelį. Taip pat gali būti, kad užsitarnausite blogą reputaciją modelio karjeroje.
Ne visi žurnalai yra tokie griežti taisyklėms, tačiau populiariausi ir labiausiai mėgiami modelių žurnalai jų dažniausiai laikosi.
Nesvarbu ar Jūs dirbate tik su fotografu ir nuotraukas nusiunčiate žurnalui, ar tiesiogiai esate pasamdytas pačio žurnalo, visada modelis turi laikytis taisyklių – ar tai būtų fotografo taisyklės, ar pačio žurnalo, griežtas taisyklių laikymasis modeliui suteikia daugiau populiarumo ir gerų atsiliepimų, kas yra be galo svarbu modelių pasaulyje.