Modelis Kira Dikhtyar apie pavojingus modelių triukus sulieknėti

Views: 3

Rusijos modelis Kira Dikhtyar teigia, kad šimtai pokelių cigarečių, kolonijos laisvinamųjų vaistų, kalnas dietinių tablečių yra tik vienas iš būdų, kurį jos kolegės vartoja, norint panaikinti alkio jausmą.
„Esu girdėjusi, kad net pačios modelių agentūros skatina savo modelius vartoti kokainą ir kitas narkotines medžiagas, kad merginos lieknėtų ir mažiau valgytų“, – pasakojo modelis.
Kira pasakoja, kad kai kurie modeliai išbando hipnozės seansus, kurie malšina alkio jausmą arba valgo medvilninius vatos kamuoliukus, kad užkimštų savo skrandį kažkokiu turiniu.
„Prieš lipant ant podiumo, modeliai padaro visokių dalykų, kad tik numestų kuo daugiau svorio ir pašalintų vandens perteklių iš kūno. Pati mačiau kuomet modeliai daro tikrai juokingus dalykus, norint sulieknėti. Tai visokios valomosios, dietinės salotų sriubos, citrinų sulčių dieta, ekstremalios dietinės tabletės ir t.t.“, – dalinosi patirtimi modelis.
„Visai kitokie yra reklamos modeliai. Reklamos modeliams įtampos dėl kūno formų yra kur kas mažiau nei mados ir podiumo modeliams, nes žmonės, kurie perka žurnalus – yra vartotojai. Jie nori pamatyti žurnale žmonės, kurie yra panašūs į juos išvaizda, nes būtent panašumas į modelius – skatina vartotoją pirkt tą žurnalą. Tuo tarpu dizaineriai demonstruoja savo produktą – drabužius daugumai, kuri dažniausiai yra mažmenininkai. Dizaineriai kaip įmanydami stengiasi žiūrovus sužavėti ne tik savo kolekcija, bet ir jos pristatymu, o aukšti ir liekni modeliai – tam tinka geriausiai“, – teigia Kira.
Tačiau Dikhtyar yra patenkinta tuo, kad kuo toliau – tuo daugiau yra vykdomų iniciatyvų, kurios padeda neskatinti modelių šitaip save žaloti. Kai kurie garsūs dizaineriai ir populiariausi mados žurnalai bando modeliams paaiškinti, kad būti liekniems galima ir nealinant savęs bei savo kūno. Mados žurnalai savo straipsniuose rašo apie įvairias sveikos mitybos dietas, suderintas su sportu. Modeliams taip bandoma paaiškinti, kad yra daugybė sveikų būdų, norint pasiekti tokį rezultatą, kokį jie pasiekia, eidami lengviausiu ir pavojingiausiu keliu.