Modelio laisvadienis

Views: 1

Stilinga apranga. Net ir laisvadieniais modeliai stengiasi rengtis stilingai. Sėkmingo modelio pagrindinis raktas yra – reklama. Net tada, kada jie nedirba – jie privalo prižiūrėti savo reputaciją ir, nesvarbu, ar modelis yra garsus ir populiarus, ar dar tik naujokas. Prižiūrėti reputaciją reiškia, kad jie negali iš namų išeiti riebaluotais plaukais ar nesusišukavus. Yra paprastų mados patarimų, kurių laikosi modeliai, norint atrodyti stilingai net ir tada, kada modelis nedirba. Vienas iš jų – juoda odinė striukė – visada atrodo šauniai ir stilingai. Kiti patarimai būtų – batai iki kauliuko, trumpas sijonas arba aptempti džinsai.
Stilingi plaukai. Modeliai dažniausiai vengia naudoti plaukų tiesintuvus arba plaukų džiovintuvus, jie dažniausiai plaukus džiovina tiesiog gryname ore natūraliai, taip išgaudami itin patrauklią plaukų išvaizdą. Prieš džiovindami, jie pasitepa plaukus tam tikru plaukų formavimo kremu ir leidžia jiems natūraliai džiūti. Ši šiek tiek pasišiaušusi romantiška šukuosena – visada atrodo itin stilingai ir „šviežiai“.
Skaisti oda. Svarbiausias dalykas ką daro visi modeliai, norėdami išlaikyti skaisčią ir sveiką odą – tai kokybiškas miegas ir dažnas vandens gerimas. Odą prižiūrėti reikia ne tik iš išorės – drėkinamaisiais ar apsauginiais kremais, bet ir iš vidaus. Modeliai dažniausiai net saulėtomis dienomis vengia deginti savo odą prieš saulę.
Modelio laisvadienis. Kaip ir daugelis žmonių, modeliai, turėdami laisvą dieną – susitinka su giminaičiais, šeima, draugais ir artimaisiais. Modeliai vaikštinėja parkuose, eina į filmą ar grožio saloną ir tai jiems suteikia atsipalaidavimo jausmą.