7 pagrindiniai dalykai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas modelis

Views: 10

2. Modeliams galima valgyti. Galite tikėti tuo ar ne, bet ne visi modeliai valgo vien salierų lazdeles ir dvi vynuoges per dieną. Daugelis modelių valgo normalų sveiką maistą ir kartais net leidžia sau pasimėgauti mėsainiu su ledų kokteiliu.
3. Už fotosesijas modeliams ne visada sumokama. Ypatingai, už fotosesijas negauna atlygio nauji ir nepatyrę modeliai, kurie dar tik kaupia savo kaip modelio patirtį. Yra daugybė fotosesijų, už kurias modeliai gauna ne piniginį atlygį, o, pavyzdžiui, fotosesijos nuotraukas, kurias galės panaudoti savo portfoliui. Kartais modeliai dirba ir už dyką, atlygis jiems būna įgauta patirtis.
4. Pati fotosesija nebūna tokia „saldi“ kaip galutinis jos rezultatas – nuotrauka. Dažniausiai žmonės mato galutinį fotosesijos rezultatą – įspūdingą modelio nuotrauką. Tačiau niekas nežino, kad galbūt modeliui teko dirbti labai šaltą arba labai karštą dieną, vilkint visiškai netinkamus tokiam orui drabužius, arba pozuoti nepatogiose vietose, kad išgauti tuos įspūdingus kadrus.
5. Dauguma mano, kad modeliai turi fotosesijas kiekvieną dieną, deja, taip tikrai nėra. Realybėje modeliams yra nelengva gauti užsakymų. Kai kurie modeliai užsakymų turi laukti metais, kol gauna kažkokį darbą, o kai kurie užsakymų nesulaukia niekada.
6. Modelio lūkesčiai ne visada atitinka tikrovę. Dažnai būna atvejų, kada modelis vyksta į fotosesiją, tikėdamasis mados stiliaus fotosesijos, o fotografas nusprendžia pabandyti kitokio stiliaus fotosesiją, pavyzdžiui – „nude“.
7. Modeliai gali būti bet kokio amžiaus. Klaidinga visuomenės nuomonė, kad modelis būtinai turi būti jaunas. Yra daugybė įvairių modeliavimo tipų, tokių kaip brandaus amžiaus modeliai arba reklamos, komerciniai modeliai. Jeigu modelis turi tinkamą išvaizdą – metai nėra kliūtis modeliavimui.