7 TENDENCIJOS, KURIAS GALITE PRITAIKYTI IR SAU

Views: 1

Bent kelias iš jų gali pritaikyti ir sau, tad nedelsk ir paskaityk.

BALTA SPALVA
Baltos spalvos suknelės, švarkeliai, palaidinės, bateliai… Ši spalva tokia madinga, kad gali ja apsirengti nuo galvos iki kojų arba pasirinkti kaip akcentą prie kitų spalvų drabužių.

RANKŲ DARBO DETALĖS
Rankomis siuvinėti ornamentai, nėriniai, rankų darbo papuošalai ir kitos detalės. Pastebėta, kad rankų darbas vertinamas vis labiau, o tai ir labai stilingos, savitos detalės.

DŽINSAI
Šis kiekvienos moters spintoje esantis drabužis net tik labai universalus, bet ir labai stilingas. Drąsiai dėvėk ne tik džinsus, bet ir kitus džinsinius drabužius: įvarkelius, sukneles, šortus…

KOMBINEZONAS
Puikus pasirinkimas, kai skubame ir neturime laiko derinti drabužius, juk tai ir kelnės ir palaidinė viename. Šį drabužį moterys noriai vilki ir per mados savaitės iškilmes, tad gali nebijoti kombinezoną apsivilkti ir vietoj suknelės.

ROŽINĖ SPALVA
Spalva, kuri madinga jau ne pirmą sezoną ir savo pozicijų net neketina apleisti. Madingi visi rožinės atspalviai, pradedant švelnia pasteline ir baigiant sodria ryškia. Mados ekspertai būtent rožinę spalvą išskiria kaip šių metų geidžiamiausią spalvą.

ODINĖS DETALĖS
Ši mados tendencija pastaruoju metu yra aktuali visais sezonais. Galite rinktis tiek odinius batus, tiek aksesuarus ar sukneles.

GĖLIŲ MOTYVAI
Gėlių motyvai kiekvieną vasarą užima tam tikrą vietą garsenybių spintose. Šiemet stilingiausios vintažinio stiliaus gėlės arba jų žiedai juodame fone. Tokie gėlėti audiniai tikrai pakelia nuotaiką.