Atrodykite nuotraukose kaip modelis!

Views: 2

Pozavimas. Geras apšvietimas ir nuotraukų redagavimo priemonės tikrai pagrąžina mus nuotraukose, tačiau mokėjimas pozuoti – yra numeris vienas šioje vietoje. Todėl modeliai puikiai išeina nuotraukose – jie žino savo kampus, žino kaip geriau jiems pozuoti. Ir tai jie žino, nes praktikuoja visą tai namuose savarankiškai. Taigi, dalinamės su Jumis keliais modelių naudojamais patarimais, kurie jiems padeda nuotraukose atrodyti nepriekaištingai.
• Nuotraukoje sukurkite judesį. Sulenkite rankas, pakelkite kojas ir pasukite kampu savo kūną. Išplėskite akis, stenkitės išmokti „šypsotis akimis“, sukurkite nedidelį tarpą tarp galūnių ir liemens.
• Fotografuokite nuo kojų aukštyn – tai padeda atrodyti aukštesnei ir šiek tiek lieknesnei.
• Smakrą palenkite šiek tiek žemyn, o žvilgsnį nukreipkite aukštyn.
• Atpalaiduokite rankas.
Screen Shot 2019 01 15 at 2.18.15 PM 810x1024 1
Apšvietimas – be abejonės yra svarbus nuotraukos įvaizdžio faktorius. Pavyzdžiui, atšiauri spalva dienos metu – nuotraukai tikrai būtų nepalanki. Taigi, norint išgauti tą blizgantį spindesį, rekomenduojama fotografuoti anksti ryte arba vėlyvą popietę.
Post-produkcija – kasmet nuotraukų redagavimo priemonės vis tobulėja, todėl daugelį Jums nepatikusių elementų, galite tiesiog pataisyti arba pašalinti. Žinoma, visada patariama redagavimo priemones naudoti kuo mažiau, kad nuotrauka būtų kuo natūralesnė.