Kaip išsirinkti tobulus kvepalus sau?

Views: 2

Pateikiame kelis patarimus, kurie padės tau išsirinkti tai, ko ieškai.
Visų pirma, neturėtum užmiršti, kad užpurškus kvepalų ant kūno, jų kvapas kiek pasikeičia. Taip pat prisimink, kad kiekvieno žmogaus pH balansas yra labai individualus, todėl tavo kūnas visai kitaip reaguoja į tuos pačius kvepalus, nei tavo draugės, sesės ar mamos. Tad kvepalus sau visada rinkis pati ir išbandyk prieš pirkdama.
Išsirinkti tinkamus kvepalus, reikia laiko, todėl šio proceso niekada nedaryk skubėdama. Geriau vėliau, negu skubotai. Bandant kelis skirtingus kvapus, reikia daryti pertraukėles, nes kvapams susimaišius, nebeatskirsi kas tau tinka ir kas ne. Per dieną rekomenduojama pratestuoti ne daugiau kaip 4 kvapus, nes po to uoslė juos “supranta” kitaip, nei yra iš tikrųjų.
Niekada nepirk kvepalų spontaniškai! Pirmas įspūdis dažniausiai būna klaidingas. Tikrasis kvapas atsiskleidžia po maždaug 15 minučių, tad išbandžiusi patikusį aromatą, dar pasivaikščiok ir tik vėliau pauostyk ar vis dar patinka pasirinktas kvapas. Jei neišlauksi ir nusipirksi iš karto, gali tekti nusivilti, nes, kaip ir buvo minėta anksčiau, tikrasis kvapas pasirodo po tam tikro laiko ir būna šiek tiek kitoks, nei vos pauosčius.
Pastebima, kad skirtingi zodiako ženklai renkasi skirtingus kvepalus. Žinoma, tai nėra taisyklė, kad tu turi pamėgti tai, kas tau tinka pagal žvaigždes, bet gal tai padės tau išsisrinkti ir apsispręsti… Taigi, avino ženklo atstovams tinka stiprūs aromatai, o jaučiams priešingai – saldžios gėlių natos. Dvynius teigiamai veikia citrusiniai, vėžius – gaivūs, liūtus – sodrūs kvapai. Mergelės dažnai renkasi egzotiškus aromatus, o svarstyklės puikiai jaučiasi rožių ar frezijų migloje. Skorpionui labiausiai tinka narcijų kvapai, šauliui – citrusų maišytų su samanomis kvapas. Ožiaragis mielai renkasi tabako ar odos kvapus. Vandeniai ir žuvys gali kvepėti labai panašiai – retų gėlių aromatai jiems patys tobuliausi.