Kodėl jus vargina patinę paakiai?

Views: 3

1. Sumažinkite druskos vartojimą
Druska – tai produktas, sulaikantis skysčius organizme. Patys tikriausiai nesusimąstome, kiek daug jos suvartojame, kadangi nevalgome jos vienos, o tik pagardiname maistą. Padauginus drusko, gali patinti ne tik paakiai, bet ir pirštai, kojos. Pabandykite sumažinti jos suvartojimą ir stebėkite savo organizmo reakciją.

2. Vartokite daugiau baltymų
Baltymai, kitaip nei druska, padeda mums atsikratyti nereikalingų skysčių. Būtent iš suvartotų baltymų kepenyse gaminasi albuminas, kuris ir yra pagrindinis norint pašalinti skysčio perteklių. Pavyzdžiui, jei esate vegetarai, gyvulinius baltymus pakeiskite augaliniais. Puikiai tiks lęšiai, riešutai, grybai…

3. Profilaktiškai pasitikrinkite sveikatą
Jeigu jums tinsta paakiai ar galūnės, gali būti, kad sutrikusi inkstų veikla. Būtent inkstai ir yra atsakingi už nereikalingų skysčių šalinimą iš organizmo. Žinoma, sutrikus inkstų veiklai jaustume ir kitus simptomus: pykinimą, nuovargį, įvairius skausmus… Bet visada rekomenduojame profilaktiškai pasitikrinti pajutus bent vieną simptomą.

4. Ribokite angliavandenių vartojimą
Daugelis žinome, kad angliavandeniai skatina papildomų kilogramų kaupimąsi, bet tikrai ne visi susimąstome, kad jie skatina ir tinimą. Jei vartojate per daug angliavandenių, organizmas reaguoja neigiamai. Ypač kai per daug vartojama miltinių bei konditerijos gaminių. Apribojus juos, organizmas jums padėkos.