Modeliai atskleidžia savo grožio paslaptis

Views: 1

Modelio Coco Rocha svarbiausias patarimas būtų – leisti veidui kvėpuoti. Gražuolė pabrėžia, kad visada prieš einant miegoti – būtina nusivalyti visą makiažą nuo veido odos. Coco stengiasi kuo dažniau leisti savo veido odai kvėpuoti, todėl makiažą naudoja tik kuomet reikia dirbti.
Modelis Melodie Monrose – didžiausią dėmesį teikia veido drėkinimui. „Drėkinimas yra pats svarbiausias dalykas ne tik veido odai, bet ir plaukams bei visam kūnui, todėl reikia naudoti kuo dažniau drėkinamąsias kaukes“, – teigia gražuolė.
Modelis Miranda Kerr – savo grožio paslaptimi laiko specialius vitaminus, kuriuose gausu vitaminų ir mineralų – kas yra stiprus antioksidantas. Modelis sako, kad veido odą reikia prižiūrėti ne tik išorėje, bet ir iš vidaus, todėl vitaminai, skirti odai – puikiai šią funkciją atlieka.
Modelis Christy Turlington – taip pat teigia, kad savo grožį reikia prižiūrėti iš vidaus, tačiau skritingai nei Miranda, Christy stengiasi tai daryti kuo natūraliau, nenaudodama jokių pirktinių vitaminų. „Stengiuosi visur ir visada puoselėti savo sveikatą visais įmanomais būdais – sportas, sveika mityba, meditacijos, joga ir t.t“, – pasakoja gražuolė.
Supermodelis Naomi Campbell sako, kad svarbiausia gyvenime yra nepersistenkti ir per daug neapsistoti ties grožio tema. Pats reikalingiausias grožiui dalykas, pasak supermodelio, yra gyvenimo džiaugsmas. „Reikia mokėti džiaugtis gyvenimu, būti laiminga, jausti vidinę ramybę. Kai moteris yra laiminga – ji visa natūraliai švyti iš išorėje“, – sako Naomi.