Kūdikiai modeliai

Views: 24

Ne visos modelių agentūros dirba su modeliais kūdikiais ar su modeliais vaikais. Todėl pirmiausia reikėtų paieškoti internete modelių agentūrų, kurios dirba su modeliais kūdikiais. Modelių agentūros reikėtų ieškoti vietinės, ne toliau 2 valandų kelio nuo vietos kurioje gyvenate (dėl patogumo vežiojant kūdikį). Kai tik rasite sau tinkamą modelių agentūrą, išsinagrinėkite dar jos internetinę svetainę. Daugumoj modelių agentūrų svetainių aiškiai būna parašyta kokio tipo modelių agentūra ieško, todėl ar agentūra priima modelius kūdikius sunku išsiaiškinti tikrai nebus. Pagal agentūros svetainę Jūs taip pat galite išsiaiškinti kokiu būdu agentūrai galima pateikti kūdikio nuotraukas.
Jeigu modelių agentūra yra rimta ir profesionali, ji niekada nereikalaus profesionalaus kūdikio portfolio arba profesionalių nuotraukų. Kadangi jie puikiai supranta, kad kūdikiai greitai auga, keičiasi, todėl profesionalus portfolio ar profesionalios nuotraukos būtų naudingos gana trumpam periodui. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į modelių agentūros svetainę ir išsiaiškinti kokio tipo kūdikių nuotraukų jie reikalauja. Modelių kūdikių tėvai turėtų būti išmatavę savo kūdikius ir žinoti jų apimtis: ūgį, svorį, krūtinės apimtį, liemuo, batų dydį, pečius, klubus.
Kai kuriose modelių agentūrose leidžiama susisiekti įvairiais būdais dėl modelių kūdikių, tačiau dažniausiai pagrindinis būdas, kuriuo galite susisiekti su modeliu agentūra dėl modelių kūdikių, tai elektroninis paštas arba socialiniai tinklai, kadangi jei mamos su kūdikiais ateitų tiesiai į agentūras, kiltų didžiulis triukšmas, vaikų verksmas, o tai nelabai priimtina modelių agentūroms ir jose dirbantiems modeliams.
Kai jau išsiųsite savo vaiko nuotraukas į agentūrą, apsišarvuokite kantrybe. Gali tekti palaukti ir keletą savaičių. Modelių agentūros susisiekia tik su tais modeliais, kuriais jie susidomi, todėl, jeigu su Jumis nesusisieks, nepriimkite to asmeniškai, tiesiog jie taip taupo savo laiką. Patys neskambinkite ir nerašykite elektroninių laiškų modelių agentūrai nesulaukę iš jų jokių žinių, nes taip tik trukdysite jų laiką ir parodysite savo neprofesionalumą.