Modelių išėjimas į pensiją

Views: 3

Pirmiausia – tiek modeliams, tiek kitiems žmonėms – kuo ankščiau pradedama dirbti – tuo geriau, nes tuomet išmokstama daugiau atsakomybės, disciplinos ir mokėjimo elgtis su pinigais. Taip išvengiama skaudžių gyvenimo pamokų, kada išlaidos gerokai viršija gaunamas pajamas. Kad įgyti kuo daugiau patirties kaip elgtis su pinigais, dirbti galima pradėti dar vaikystėje. Jeigu tuomet dar nėra galimybės dirbti modeliu, galima dirbti ir kitus darbus, pavyzdžiui, darbas vasarą kavinėje indų plovėja, aukle, padejėja ir t.t.
Svarbiausia – išlaidos neturi viršyti pajamų. Nebūtina būti visai minimalistu, norint, kad išlaidos neviršytų gaunamų pajamų, užtenka stengtis gyventi taip, kad išlaidos būtų žemiau gaunamų pajamų. Pavyzdžiui, jeigu metinės pajamos yra gaunamos 100000 eur., o išlaidos siekia 95000 eur., tuomet viskas tvarkoje – išlaidos yra mažesnės už pajamas, tačiau, jeigu metinės pajamos yra 75000, o išlaidos 95000, tuomet išlaidos viršija pajamas ir čia jau yra daroma esminė nemokėjimo susitvarkyti su pinigais klaida. Tikslingiausia būtų tuomet, kada išlaidos neviršytų trijų ketvirtadalių metinių pajamų.
Pinigus geriausia investuoti, o netaupyti banko sąskaitoje. Investicijos yra greičiausias būdas užsidirbti pinigų. Tačiau investavimas į kažką yra rimtas dalykas, todėl į ji neturi būti žiūrima pro pirštus ir investuojama į bet ką. Pasinaudokite pagalba asmens, kuris yra patyręs investavimo srityje. Išmintingos investicijos ir tinkamu metu jų atsiėmimas – gali smarkiai padidinti Jūsų banko sąskaitą. Tačiau niekada nereikia investuoti visų savo santaupų iš karto. Investuoti pradžioje reiktų pusę santaupų, tuo atveju, jeigu investicija nebus sėkminga, dar turėtumėte pinigų atsargai.
Ne visi modeliai į pensiją išeina būdami 35 m., tačiau, dirbant modeliu, išėjimui į pensiją reikia ruoštis ankščiau nei žmonėms, dirbantiems įprastus darbus, todėl išankstiniai pasiruošimai tam yra itin naudingi.