Kaip pasimatuoti diržo dydį (vyrams)?

Views: 17

Daug vyrų nežino diržo išmatavimų ar kaip tai išvis daroma. Visi nesusipratimai išnyks, jei investuosite šiek tiek laiko į domėjimąsi  vyrų mada. Jums gali kilti klausimai kaip „kodėl diržo išmatavimai yra svarbūs? Kodėl negaliu rinktis bet kokio diržo – juk jie turi daug skylučių ir galima prasidurti daugiau, jei vis dar netinka?“ Tokio mąstymo problema yra tai, jog Jūs vietoj to, kad išsirinktumėte tinkamą dydį, patys taikotės prie bet kokio diržo. Pagalvokite apie tai: ar verčiau rinktumėtės tinkamo dydžio kelnes, ar apsivilktumėte bet kokias? Žinoma, Jūs galite įtilpti į didesnio dydžio kelnes, tačiau jos netiks ir Jūs atrodysite nerangiai. Taip pat yra ir su diržu.

Galimi diržų vyrams dydžiai. Gamintojai negamina bet kokio dydžio diržų – yra tam tikri reikalavimai, kuriuos jie privalo sekti, kad žmonės galėtų paprasčiau atrasti sau tinkamą dydį. Standartiniai dydžiai yra sukurti, kad tiktų skirtingiems kūno tipams. Išsimatuokite savo liemens apimtį arba kelnių liemens apimtį ir bus lengviau suprasti, kokį diržo dydį Jums reikėtų rinktis. Tačiau yra daugiau svarbių aspektų nei liemens apimtis, todėl turėkite kantrybės pabaigti skaityti straipsnį iki pabaigos prieš pirkdami naują diržą.

Patarimai, kaip išsimatuoti diržo dydį:
• kai kurių diržų dydžiai gali būti apgaulingi. Tai reiškia, kad kai kurių diržų dydžiai gali būti mažesni nei yra nurodyta etiketėje. Puikus triukas būtų pridėti kelis centimetrus prie Jūsų išsimatuotos liemens apimties (pirkti dydžiu ar dviem didesnį aksesuarą). Kodėl šis metodas veiksmingas? Kitaip nei kelnės, Jūsų diržas apjuosia kelis drabužių sluoksnius (Jūsų apatiniai, kelnės ir marškiniai) ir šie sluoksniai prideda papildomų centimetrų, kuriuos reikia apjuosti.
• Matuokite nuo sagties iki vidurinės skylutės. Tai skamba sudėtingiau nei yra. Jeigu turite diržą, galite jį panaudoti, norėdami nustatyti tikslius savo diržo išmatavimus, jei ankstesnis būdas Jums neveikia. Pasirinkite diržą, kuris Jums tobulai tinka ir matuokite nuo sagties iki vidurinės diržo skylutės. Standartinis Jūsų diržo dydis yra artimiausias gautam rezultatui. Nesvarbu, ar Jūsų diržas turi standartiškai penkias skylutes, ar daugiau, visada sekite vidurinę skylutę.
• Išsimatuokite savo liemens apimtį. Diržo dydis Jums bus nesuprantamas, jei nežinosite savo liemens apimties. Tinkamai išsimatuoti galite nuspręsdami kurioje vietoje Jūsų diržas bus, pridėdami kelis centimetrus prie gautų išmatavimų ir susirasdami artimiausią dydį standartinių dydžių lentelėje.
• Jūsų kelnės turi Jums tikti tobulai. Nesvarbu, ar planuojate naudoti diržą – jeigu Jūsų kelnės nebus tinkamo dydžio, Jūsų diržas atrodys kaip virvė. Tiesa, diržas turi praktinę funkciją, tačiau tai taip pat yra mados aksesuaras, o tai reiškia, kad jis turi pabrėžti Jūsų jau ir taip madingą aprangą. Žinote, ko Jums reikia, kad kelnės nesmuktų? Ne diržo, o gero siuvėjo.
• Apsijuoskite diržą. Kai radote sau tinkamą dydį ir įsigijote diržą, sekantis žingsnis yra jį tiesiog apsijuosti. Būkite budrūs ir venkite jį suveržti per stipriai.