Mados patarimai paaugliams

Visits: 5

Svarbiausia yra pasitikėjimas savimi. Kai kurie itin patrauklūs žmonės ne visada yra madingi, tačiau jie spinduliuoja pasitikėjimu savimi, todėl yra pastebėti. Galime pripažinti, kad vienas svarbiausių dalykų paauglėms yra pritapti. Tačiau jei pasitikėsite savimi, galite pritapti prie bet kurios grupės! Tinkami drabužiai suteiks Jums užtikrintumo, bet turite būti užtikrintas, kad juose jaučiatės patogiai. Visa kita spinduliuos iš Jūsų.
Dirbkite su proporcijomis. Jūsų drabužiai gali Jums tikti idealiai, tačiau be tinkamai suderintų proporcijų neatrodysite subalansuotai. Turėkite galvoje šiuos aprangos įvaizdžius ir jie padės lengviau suprasti drabužių proporcijų derinimą: ilga suknelė ir trumpas švarkelis arba ilgi marškinėliai ir prigludusios kelnės.
Visi figūros iššūkiai gali būti subalansuoti rūbų derinimo technika. Jeigu turite trumpą liemenį, neapkraukite jo, kad atrodytumėte aukštesnė. Nuslėpkite, kad Jūsų pečiai nulinkę pūstų arba stačių pečių marškiniais, megztiniu ar suknele. „Raglan“ ir „Dolman“ rankovės yra tinkamiausios merginoms plačiais pečiais, o „V“ kirpimo iškirptės tobulai tiks dideliam biustui.
Labai svarbu pabrėžti faktą, kad svoris tikrai nėra problema, kuri trukdytų būti stilingu. Norime Jus užtikrinti, kad svorio metimas tikrai nėra būtinas, jei norite atrodyti geriau. Pamirškite skaičius ir nesistenkite įtilpti į mažesnio dydžio drabužius – visada pirkite Jums tinkamą dydį. „Įrėminkite“ savo kūno formas į gražius ir patogius drabužius.
Paprastumas yra raktas į universalumą. Aprangą su džinsinėmis kelnėmis galima greitai transformuoti iš dieninės į vakarinę, jeigu jas renkatės su minimaliu detalių kiekiu. Rafinuotam įvaizdžiui su prašmatnumo gaidele derinkite spalvotus aptemptus džinsus su paprastu megztuku . Aukštakulniai gali pakeisti kasdienį įvaizdį į kažką formalesnio.
Būkite spalvingi. Išsirinkite spalvas, kurios tinka Jūsų odos atspalviui. Kad sužinotumėte ar Jums tinka tam tikra spalva, pridėkite ją prie odos natūraliame apšvietime ir matysite, ar ši spalva priverčia Jus sužibėti. Kai spalva Jums tinka, Jūsų akių baltymai ir pati oda tampa ryškesni, o jei netinka, ji išryškina odos netobulumus. Geriausias būdas nešioti spalvotas džinsines kelnes yra leisti joms būti ryškiausia aprangos dalimi.
Tinkamas plaukų kirpimas yra be galo svarbu, nes Jūsų plaukai yra Jūsų nuolatinis aksesuaras. Nebijokite išbandyti naujas šukuosenų madas, kurias turi Jūsų mėgstamos žvaigždės ar stiliaus ikonos. Ir nebijokite žaisti su kitais aksesuarais kaip akiniai nuo saulės: negalvokite apie praktinę jų vertę – jie yra puikus būdas pagyvinti bet kokį įvaizdį.
Būkite atviras naujovėms. Išbandykite įvairias naujas madas ir dar neišbandytus stilius, kad atrastumėte tai, kas Jums labiausiai tinka. Niekada negalite žinoti! Kai kurie įprasti pagrindiniai drabužiai Jūsų spintoje yra privalomi: tai turėtų būti paprasti drabužiai, kuriuos nesunku sluoksniuoti, puošti aksesuarais, maišyti ir derinti. Turėdami tuos pagrindinius drabužius nebijokite žaisti.
Nusistatykite mados biudžetą. Jums nereikia išleisti milijonų savo įvaizdžiui, kad atrodytumėte gerai. Ir turbūt net neverta, nes Jūsų kūnas vis dar keičiasi. Jeigu Jūsų biudžetas yra ribotas, pirkite aksesuarus: batus, rankines ir aksesuarus.
Būkite išradingas ir eksperimentuokite su viskuo, ką jau turite. Naudokitės aukščiau įvardytais patarimais ir Jums niekada netrūks idėjų kaip apsirengti bet kokiu sezonu ir bet kokia proga. Užteks išmokti viską derinti taip, kad tiktų Jūsų kūno tipui. Jei abejojate – persirenkite. Jūs esate pats geriausias teisėjas. Tačiau būtu puiku, jei retkarčiais surizikuotumėte. Jeigu tikrai abejojate, paklauskite kito žmogaus nuomonės arba tiesiog persirenkite.