KUO PAKEISTI VISŲ MĖGSTAMĄ JUODĄ SPALVĄ?

Views: 5

Daugelio pamėgta juoda spalva neretai nuteikia dar labiau negatyviai, nei prasti orai. Žinoma, juoda – tai klasika, bet dažnas jos pasirinkimas rudenį ir žiemą, kai orai nelepina, iššaukia slogią nuotaiką. Stiliaus ekspertai pataria juodą ir kitas tamsias spalvas keisti vyšnine.

Vyšninis paltas
Tai gali būti vyšninis, raudonas, burgundiškas ar panašių atspalvių paltas. Pasiuvimas klasikinis, o spalva būtent viena iš paminėtų ir jį galima vadinti dabartine klasika. Toks paltas puikiai tiks prie jūsų aprangų, o kartu ir papildys jas naujomis spalvomis bei akimirksniu pagyvins jūsų įvaizdį ir pačią nuotaiką.

Paprastas megztins
Lengvai derinamas drabužis, kuris visada tinkamas, jei teisingai priderintas prie kitų drabužių. Lengvas vyšninės spalvos megztinis tiks ir į darbą, ir į vakarėlį, tereikia tinkamai pasirinkti kelnes ar sijoną.

Įdomi, meniška palaidinė
Ją geriausia derinti su griežtesnio stiliaus drabužiais. Tokia palaidinė jam pridės moteriškumo, švelnumo ir pavyks pasiekti maksimaliai gerą įvaizdį – oficialų, griežtą, bet kartu ir moterišką, neįpareigojantį. Tokios palaidinės puikiai atrodo kartu su juodu sijonu ir odiniais aksesuarais.

Margas sijonas
Margas sijonas kartu su madinga dryžuota palaidine galima sakyti yra šio sezono topas. Toks stilius tiks bet kokio amžiaus ir bet kokios figūros moterims. Kadangi pats šių dviejų drabužių duetas jau bus ryškus, prie jos derinkinkite tamsius ar neutralių splavų drabužius ir aksesuarus. Pavyzdžiui, juodą švarką ir pastelinius papuošalus.

Gėlėta suknelė
Gėlėta suknelė tai ne tik vasaros drabužis. Pasirinkus šiltesnius audinius, nuostabia gėlėta suknele galėsi džiagtis visą žiemą. Gėlių motyvai juodame fone teigiamai vertinami jau ne pirmą sezoną, bet šiemet juodą patariama keisti vyšnine ar kitais panašiais atspalviais. Prie tokios suknelės rinkitės juodus ar raudonus batelius ir tikrai neliksite nepastebėta.

Ir tai tik keli pavyzdžiai, kaip išlikti stilinga šį rudenį. Pasitelkite fantaziją ir nustebinkite visus stilingu vyšniniu įvaizdžiu.