5 RUDENS / ŽIEMOS TENDENCIJOS

Views: 1

Kokią avalynę rinktis ir kaip ją derinti su kitomis aprangos detalėmis? Pateikiame 5 pagrindinius patarimus, kuriais vadovaujantis tikrai neprašausi pro šalį.

Aksomas
Taip, madingi ne tik aksominiai drabužiai, bet ir batai. Ypač raudoni, violetiniai, burgundiški atspalviai. Jei norisi ne tokių ryškių, rinkitės tamsiai mėlynus, pilkus visų pamėgtus juodus. Avalynė su aksomo akcentais akimirksniu privers jus pasitempti ir pridės žaismingumo, elegancijos. Toks pasirinkimas pavers jus tikrai miesto stileiva.

Detalės
Įvairiai puošti batai buvo madingi visą vasarą ir tokiais išlieka toliau. Kuo daugiau detalių puoš jūsų avalynę, tuo geriau. Tai gali būti kniedės, akmenukai, siuviniai, aplikacijos, užrašai ar kitokios batus puošiančios detalės. Ryškūs ir akį traukiantys akcentai tikrai karaliaus stiliaus viršūnėje, todėl leiskite sau drąsiai eksperimentuoti ir su spalvomis.

Blizgučiai
Stilingai atrodys ne tik ryški, bet ir itin blizganti avalynė. Kuo daugiau blizgučių žėrės ant jūsų batų, tuo jie stilingesni atrodys. Blizgiai gali būti įvairiausių atspalvių, o jei neišdrįsite rinktis tokių, bent jau išdrįskite rinktis batus, puoštus blizgiomis detalėmis. Stilistai labai teigiamai vertina tokius pasirinkimus kaip blizgantis batų kulnas, blizgi noselė ir panašius. Toks pasirinkimas visai jūsų aprangai iš karto suteikia šventiškumo ir elegancijos, tad tokiais batais drąsiai galite puoštis eidamos į vakarėlius ir šventes ar tiesiog norėdamos atrodyti nekasdieniškai.

80 – ųjų mada naujai
Vėl atsužvelgiama į seniau karaliavusias madas. Rudens / žiemos sezonu karaliaus 80 – aisiais mados olimpe buvę grubūs aulinukai. Tai itn praktiška avalynė, nes ji tinka kone prie visų neįmantrių kasdieniškų aprangų. Žinoma, jie gali būti labai išskirtiniai, dekoruoti įvairiais anksčiau minėtais pasirinkimais. Gerai apgalvojus aprangos ir avalynės variantus, tokius aulinukus net gi galima priderinti prie labai puošnios ir šventiškos vakarinės aprangos.

Sportinis stilius
Sportinis stilius yra daugelio pamėgtas dėl savo patogumo, galbūt todėl jis niekaip neapleidžia savo pozicijų, keičiasi tik jo formos. Dabr madingi išdidintų formų sportiniai bateliai, tai gali būti itin storas padas ar masyvūs batraiščiai. Sportiniai bateliai gali būti vienspalviai, spalvoti ar puošti įvairiomis detalėmis, raštais ar akmenukais. Šiomis dienomis labai paplitusi mada, kad sportiniai bateliai vietoje batraiščių turi masyvų kaspiną. Tokie bateliai tinka ir pasipuošti prie vakarinės aprangos.