ŠALTOJO SEZONO SUKNELĖS PAGAL FIGŪROS TIPĄ

Views: 2

Rasti sau idealiai tinkančią suknelę iš tiesų nėra lengva, bet tokią turint labai lengva apsirengti skubant. Juk nereikia derinti skirtingų drabužių tarpusavyje. Suknelę patariama rinktis pagal savo figūros tipą, kad atrodytumėte idealiai.

Jei esate labai liekna ir neaukšta mergina, tikriausiai norėtumėte užmaskuoti perdėtą savo liesumą. Tokiu atveju rinkitės prie kūno per daug nepriglusias sukneles ant petnešėlių ar sarafanus, po kuriais patartina dėvėti palaidines ilgomis rankovėmis ir aukštu kaklu.

Jei jūsų figūra šiek tiek berniukiška, esate aukšta, tai jūsų figūros tipas vadinamas stačiakampiu. Tokiu atveju norisi sukurti moteriškesnės figūros iliuziją. Rinkitės sukneles su gilia iškirpte, įvairiomis detalėmis ir sujuoskite jas plonais dirželiais. Figūra akimirksniu sumoteriškės.

Jei galite didižiuotis smėlio laikrodžio figūra, jūsų krūtinės apimtis panaši į klubų, turėtumėte akcentuoti ir paryškinti savo liemenį. Tokiai figūrai tinka visokios suknelės, bet ideliausiai atrodo prigludusios, susiaučiamos ar papūstu sijonu. Nepabijokite liemens apjuosti diržu.

Jei esate obuolio tipo figūros atstovė (apvalūs pečiai, lieknos kojos, nesmulkus liemuo), tikriausiai norite atitraukti dėmesį būtent nuo viduriniosios savo kūno dalies. Tokiu atveju rinkitės griežtų, taisyklingų linijų sukneles. Idealiausias variantas yra A raidės silueto trumpos suknelės. Jei norite detalių, jos turėtų būti suknelės apačioje arba ties kaklu, tik jokiu būdu ne ties liemeniu.

Jei turite plačius klubus, o pečiai ir liemuo siauri, jūsų figūros tipas – kriaušė. Rinkitės ties liemeniu prigludusias sukneles, kurių ilgis siekia blauzdas. Jums idealiai tiks susiaučiama suknelė V formos iškirpte, liemenį paryškinkite dirželiais.