KAIP IŠSIRINKTI GERĄ FOTOGRAFĄ? 5 ESMINIAI DALYKAI , Į KURIUOS REIKIA ATSIŽVELGTI RENKANTIS FOTOGRAFĄ

Views: 1

KAIP IŠSIRINKTI GERĄ FOTOGRAFĄ? 5 ESMINIAI DALYKAI , Į KURIUOS REIKIA ATSIŽVELGTI RENKANTIS FOTOGRAFĄ

Gerai turėti naujausią įrangą, tačiau dažnai nekompetetingas ar nepatyręs fotografas yra prastesnis, negu įprastą įrangą turintis mėgėjas. Nesvarbu, ar fotografas turi geriausią fotoaparatą, objektyvą ar kitas fotografijos technologijas, jeigu nemoka jomis naudotis.
Pateikiami keli patarimai padėsiantys apsisaugoti nuo netinkamų fotografų:
ATRASTI FOTOGRAFAVIMO STILIŲ
Dauguma fotografų specializuojasi tam tikrose fotografijos srityse. Pirmasis pasiūlymas yra susirasti žmogų, kuris mėgsta fotografuoti norimus vaizdus – jei norite vestuvių fotografo, ieškokite fotografų, kurie turi tą specialybę. Fotografai turi skirtingus stilius, todėl Jums reikia rasti tokį, kuris atitiktų Jūsų pasirinktąjį.
ATLIKTI NAMŲ DARBUS
Nuosekliai darykte paieškas skaitydami naujausių užsakovų apžvalgas, atsiliepimus, potencialių fotografų svetaines ir tinklaraščius-tinklapio dizainas gali turėti užuominų apie fotografo asmenybę ir stilių.
ĮSIVERTINTI BENDRAVIMO YPATUMUS
Norėdami gauti geriausias nuotraukas, Jūsų fotografas turi būti pakankamai ryžtingas beieškodamas puikių akimirkų, pakankamai žavus, kad pritrauktų atsipalaidavusias emocijas, natūralias pozicijas, teigiamą energiją. Jeigu su fotografu jausites nepatogiai, visa tai gali atsispindėti nuotraukose.
PAKLAUSTI APIE REDAGAVIMO PROCESĄ
Spalvų korekcija yra pagrindinė postprodukcijos dalis ir tik geriausi fotografai žino, kaip tobulinti nuotraukas. Paklauskite apie fotografavimo redagavimo programinę įrangą ir įgūdžių lygį. Svarbu išsakyti savo lūkesčius, svarbiausius elementus, kad išvengtumėte nesusipratimų ar sukčiavimų.
NUSPRĘSTI KAIP KAIP GAUTI SAVO NUOTRAUKAS
Žinoti, kiek laiko reikės laukti nuotraukų, kokiu formatu jos pateikiamos.
Proceso pabaigoje turite įsitikinti, kad žinote, ką Jūsų fotografas Jums perduos. Svarbus aspektas yra nuotraukų skaičius, formatas ir jų pateikimo būdas. Jei Jūs nepakankamai suprantate įvairius nuotraukų formatus ir skiriamąją gebą, paprašykite fotografo parodyti pavyzdžių iš jo asmeninio aplankalo.