Mūsų mylimos rudens džinsinio audinio mados

Views: 2

Sakykite sudiev aptemptiems džinsams, nes šį sezoną mes dėvėsime pačias plačiausias kelnes. Septyniasdešimtųjų įkvėptos mados šį rudenį tampa dar labiau populiarios. Aukštas liemuo, plačios ir išplatėjančios į apačią džinsinės kelnės yra aukščiausia šio sezono mada. Leiskitės būti įkvėptas atsipalaidavusio hipių dešimtmečio ir derinkite tokio silueto kelnes kartu su žemiškais atspalviais.

Aštuoniasdešimtieji taip pat įkvėpė dizainerius. Aukšto liemens, platūs ir siaurėjantys į apačią siluetai taip pat yra madingi. Ypač sukišti į apdribusius batus iki kelių.

Madas mėgstančiųjų megstamiausi tiesūs džinsai aukštu liemeniu tampa dar madingesni. Jie gali būti įvairių raštų ir gausybės spalvų. Puikiai atrodys suderinti su per dideliu languotu švarku.

Podiumas šiais metais mums pademonstravo daug plačių, apdribusių siluetų drabužių ir šia yra tobuli tiems, kurie šį sezoną nori atrodyti atsipalaidavę. Rinkitės vėlyvų šešiasdešimtųjų džinsinių kelnių stilių ir derinkite jį su kaimietiška palaidinuke, akiniais ir skarele.

Aptemptų džinsų mylėtojai, Jūsų laimei, ši mada niekur nesitraukia! Ši universali džinsų forma buvo pastebėta ant podiumo ne vieną kartą. Šauniausias būdas juos dėvėti yra sukištus odinius į batus iki kelių arba virš kelių. Žinoma, šis džinsų tipas yra toks universalus, kad galite derinti jį įvairiai pagal savo norus.

Dramblio kaulo atspalviai bus itin populiarūs. Ypač jei kaip ir mes, mėgstate šviesių spalvų žiemos įvaizdį. Rudeniui rinkitės dramblio kaulo spalvos džinsinio audinio kelnes ir poruokite juos su panašiais neutraliais tonais. Tai atrodys be galo prašmatniai ir taip pat pasiruošite drabužių žiemos madoms.

Tiesūs, nežymiai praplatėjantys apačioje (bootcut) džinsai – tai dar viena septyniasdešimtųjų mada ir ji puiki tiems, kurie nenori labai plačių džinsų, tačiau nori alternatyvos aptemptiems džinsams. Susikurkite buržua įvaizdį su skarota palaidinuke, švarku ir bateliais.

Plėšyti džinsai. Jei esate tas žmogus, kuris labai mėgsta plėšytus džinsus – Jums pasisekė, nes plėšytas džinsinis audinys grįžta į madą kartu su 80 – ųjų dvasia. Galite rinktis itin plėšytus džinsus ir derinkite juos su plačių pečių švarku ir susikursite puikų 8-ųjų pankroko stilių.

Taigi, koks Jūsų mėgstamiausias būdas derinti džinsinius drabužius šį rudenį? Mums atrodo, kad su džinsiniu audiniu sunku suklysti, nesvarbu, kokį stilių renkatės. Tačiau tiems, kurie nori tapti madų šou žvaigždėmis, mes rekomenduojame rinktis kelias iš šių džinsinio audinio madų greitam stiliaus pagerinimui.