Kokias nuotraukas siųsti modelių agentūrai?

Views: 4

Dažniausiai modelių agentūrų internetiniuose puslapiuose yra pabrėžiama, kad modeliai siųstų savo neprofesionalias nuotraukas. Kai kurios agentūros netgi griežtai pabrėžia, jog atsiųstu profesionalių nuotraukų jos netgi nežiūrės.
Kada modeliai nežino kokias nuotraukas reikia siųsti, jiems vertėtų pasižiūrėti modelių agentūros puslapį, o, jeigu ir ten nėra paminėta, tuomet reiktų susisiekti su jais ir paklausti. Nors daugiausia modelių agentūrų reikalauja neprofesionalių modelio nuotraukų, tačiau yra ir išimčių, todėl modeliams prieš siunčiant nuotraukas, reikėtų viską išsiaiškinti.
Modelių agentūros daugiau reikalauja neprofesionalių modelio nuotraukų, nes kiekvienas gali atrodyti įspūdingai su profesionaliu makiažu, šukuosena, tinkamu apšvietimu, kai fotografuoja profesionalus fotografas ir galiausiai modelio nuotraukos yra profesionaliai retušuojamos. Modelių agentūroms rūpi kur kas daugiau nei tokios nuotraukos, padailintos įvairiais aplinkos triukais. Kad modelių agentūra pasirinktų modelį, jie turi įžvelgti jo talentą sužibėti nuotraukoje be jokių specialių apšvietimų, makiažų ir retušavimų.
Agentūrai yra svarbu kaip modelis atrodo be makiažo nuotraukoje. Pasitaiko atvejų kai modelio profesionali nuotrauka agentūrai patinka, tačiau pamačiusi tikrąjį modelį, jai labai tenka nusivilti, lygiai taip pat ir modeliui, kuris gauna neigiamą agentūros atsakymą. Būtent todėl geriausiai yra siųsti neprofesionalias nuotraukas modelių agentūroms, nebent jos pačios reikalautų profesionalių.
Išskirtiniai atvejai kada kartais (ne visada), agentūros reikalauja profesionalių modelių nuotraukų – tai kai modelis jau yra patyręs ir turi savo profesionalų portfolio. Arba laisvai samdomas modelis, kuris taip pat yra su patirtimi ir turi savo portfolio. Tokiais atvejais modelių agentūrai yra svarbu pamatyti modelio jau sukurtą portfolio, įvertinti jo patirtį ir sugebėjimus pozuoti. Nauji modeliai neturi dar tokių sugebėjimų, būtent todėl kartais ir skiriasi naujų ir patyrusių modelių nuotraukų reikalavimai.