Modeliai taip pat jaučiasi nesaugūs

Views: 5

Modelių gyvenimas yra toks, kad kiekvieną dieną, kiekvieną minutę – iš jų yra vis kažko reikalaujama daugiau: būti lieknesniems, labiau įdegti, mažiau įdegti, geriau atrodyti, geriau pozuoti. Kiekvieną dieną jie girdi iš kitų, kartu su jais dirbančių žmonių, kad jie turi būti geresniais nei yra, tai reiškia, kad jie visada jaučiasi esantys nepakankamai geri. Ir tai nėra vienadienė kritika, tai yra kasdien kartojama frazė jiems. Iš to, žinoma, modeliams išsiugdo pastovus nevisavertiškmo jausmas, kuris ir priverčia juos nuolat jaustis nesaugiai. Būtent todėl – daugelis modelių palūžta ir nesusitvarko su šiuo stresu.
Intensyvi šlovė ir dėmesys iš šalies gali atrodyti nuostabu, tačiau pačiam modeliui – viskas atrodo šiek tiek kitaip. Kiekvieną dieną modelis susitinka su žmonėmis, kurie jį atpažįsta, garbina jį ir palaiko, bet tik todėl, kad modelis yra įžymus ir žinomas. Todėl modeliams dažniausiai yra labai sunku susirasti tikrų draugų, kurie būtų draugais ne dėl to, kad tik būti modelio draugu. Taigi, net susipažindami su naujais žmonėmis, modeliai jaučiasi nesaugūs, nes nežino kokie tikrieji yra jų ketinimai ir ar tas bendravimas iš tiesų yra nuoširdus.
Nepaisant modelių grožio, šlovės ir sėkmės, jie vis dar kenčia nuo stipraus nesaugumo jausmo. Tačiau modeliai yra tokie patys žmonės kaip ir mes visi, jie nėra superherojai. Jie turi tuos pačius rūpesčius, baimes ir nesaugumo jausmus, kuriuos mes visi kartais patiriame. Tai, kad einant podiumu modelio veidas spindi stipriu pasitikėjimu savimi – yra tik modelio aukštas profesionalumo lygis. Ne visi modeliai sugeba išlikti profesionaliais ir atspariais kiekvieną dieną jiems išreikštai kritikai – tai tikrai reikalauja daug pastangų ir stiprybės.