Kaip išsirinkti Jums tinkamą plaukų spalvą?

Views: 10

Senos grožio taisyklės nebegalioja (kad galite rinktis bet kokią plaukų spalvą, nes tai yra laisva šalis ir plaukų dažymo technika yra labai pažengusi), todėl, jei norite išsirinkti spalvą, kuri tiks prie Jūsų odos atspalvio, Jums labai padės žinojimas, nuo kokio plaukų spalvos atspalvio reikėtų pradėti. Tai, žinoma, nereiškia, kad negalite, sakykime, dažytis plaukų šviesiai, jei Jūsų oda tamsi, tai reiškia, kad norėdami geriausio galimo rezultato, turėtumėte rinktis spalvos šiltumą ar šaltumą priklausomai nuo Jūsų unikalaus odos spalvos tipo. Išsirinkę tinkamą plaukų spalvą, Jūs tiesiog sušvytėsite. Kitas klausimas: koks Jūsų odos atspalvis? Štai keli paprasti patarimai, kurie padės Jums atrasti tobulą plaukų spalvą:

  • Švariai nusiplaukite veidą. Norėdami tiksliai nustatyti savo odos atspalvį, Jūs turite įsitikinti, kad ant Jūsų odos neliko jokių makiažo pėdsakų, kurie galėtų keisti natūralią Jūsų veido odos spalvą.

  • Pasirinkite gerai apšviestą patalpą. Jūsų oda gali atrodyti visiškai kitaip skirtinguose apšvietimuose (prisiminkime savo blogiausias patirtis persirengimo kambariuose). Prieš atliekant testą, pasirinkite patalpą su dideliu langu ar kitu natūralios šviesos telkiniu.

  • Padarykite testą su marškiniais. Susiraskite savo mėgstamiausius marškinius, su kuriais jaučiatės ir atrodote geriausiai. Kokios jie spalvos? Jei jie geltoni, oranžiniai ar persikiniai – Jūsų odos atspalvis greičiausiai yra šiltas. O jeigu marškiniai mėlyni, žali ar violetiniai – šaltas. Jeigu Jums tinka abiejų tipų spalvos, tai Jūsų odos atspalvis greičiausiai yra neutralus. Jeigu neturite tokių marškinių ar nešiojate baltą ir juodą spalvas, natūralioje šviesoje prie veido prisidėkite vienos, paskui kitos spalvos marškinius ir atitinkamai nustatysite savo odos atspalvį.

  • Jeigu vis dar neaišku, atkreipkite dėmesį į savo venas ant riešo ir akis. Žalsvos venos reiškia šiltą odos atspalvį, o mėlynos ar violetinės – šaltą. Auksinės ar rudos akys dažniausiai nurodo šiltus odos atspalvius, mėlynos ir pilkos – šaltus, o jų kombinacija – neutralų odos atspalvį.

Kai atradote savo odos atspalvį, laikas išsirinkti plaukų spalvą. Nesvarbu, kokia Jūsų odos spalva ar kokios plaukų spalvos norite – rekomenduojama rinktis dviem tonais tamsesnę ar dviem tonais šviesesnę plaukų spalvą nei Jūsų odos, kad išvengtumėte atrodyti išbalęs.

Šiltiems odos atspalviams tinka šiltos plaukų spalvos. Jeigu ieškote šviesesnės spalvos, stilistai rekomenduoja rausvą blondinę, ar auksinę smėlio spalvas. Tiems, kurie nori rudos spalvos, rekomenduojama rinktis karamelės ar iriso spalvas. Norintiems rausvos spalvos galima rinktis auksinius vario atspalvius. Jei norite kitų vaivorykštės spalvų, prisiminkite taisyklę – šiltam odos atspalviu tinka šilti plaukų atspalviai – koralas, auksinė rožinė, abrikosas, geltona. Jei norite išbandyti mėlynas ar žalias spalvas, galite jomis dažyti galinę plaukų dalį, o priekyje palikite šiltas spalvas.

Jeigu nustatėte, kad Jūsų odos atspalvis yra šaltas, ieškokite šalto atspalvio plaukų dažų. Stilistai pataria platininę, smėlio ar melsvą blondinę, jei norite šviesesnės plaukų spalvos. Šalti brunetės atspalviai yra tamsus šokoladas ir espresso. Norintiems rausvų atspalvių, tobuliausia pasirinkimai yra merloto, burgundiški ar mokos atspalviai. Jums puikiai tiks mėlyni, žali ir violetiniai plaukų atspalviai, tai pat galite išbandyti šaltus raudonus ir rožinius atspalvius.

Neutraliems odos atspalviams tinka visos plaukų spalvos – argi Jūs ne laimės kūdikis?