Kai artimieji nepalaiko noro būti modeliu

Views: 0

Be abejo, tai paprasčiau pasakyti nei padaryti, ypač tiems, kurie yra vis dar nepilnamečiai, gyvena savo tėvų namuose ir turi laikytis jų taisyklių. Tačiau, jeigu tikrai norite būti modeliu ir įtikinti tuo artimuosius, ypač tėvus, prieš tai jiems pasakant, išsinagrinėkite viską apie modeliavimą, išsinagrinėkite ir save, žinokite atsakymus kodėl Jūs to norite, pagrįskite tai.
Kai jau būsite užtikrinti, kad esate pasiruošęs atsakyti į visus tėvams rūpimus klausimus, tik tuomet jiems pasakykite apie savo norą tapti modeliu. Visi tėvai linkę būti atsargūs savo vaikų atžvilgiu, todėl nepulkite staiga jų ir nepraneškite, kad jau dabar norite būti modelis, dalyvauti mados pasirodymuose įvairiose šalyse, pozuoti įvairiose fotosesijose su nepažįstamais fotografais. Pasakyti visa tai reikia atsargiai, protingai. Jie turi suprasti, kad Jūs modeliu norite būti rimtai, kad suprantate pasekmes. Tuomet juos bus lengviau įtikinti ir jie supras, kad tai nėra paprasčiausia užgaida.
Svarbiausia yra įtikinti juos, kad:
tai nėra užgaida, kurią Jūs pamiršite per kelias savaites ar mėnesį;
tai netrukdys mokslams
kad modeliavimas nebus pagrindinė ir vienintelė Jūsų karjera (nes tėvai dažniausiai nori, kad vaikas turėtų, jų manymu, rimtesnę karjerą nei modeliavimas)
Svarbiausia įtikinti tėvus ar kitus artimuosius, kad modeliavimas yra Jūsų didžiulė aistra ir, kad Jūs norite pabandyti suteikti sau šansą, bet tam reikalingas absoliutus artimųjų palaikymas. Nes jo Jums reikės ir tuo atveju, jei pasiseks, ir tuo atveju – jei nepasiseks.
Kad artimiesiems būtų dar ramiau, paskatinkite juos pasikalbėti su modelių agentūromis, jos tikrai mielai atsakys jiems į visus rūpimus klausimus. Niekada neslėpkite nuo savo artimųjų nieko, kas susiję su modeliavimu, ypač, jei Jums dar nėra 18 metų.
Kad ir kaip bebūtų – modeliavimas yra laikina profesija, kuri niekada nieko negali prižadėt, tuo tarpu šeima yra amžina. Jei jau niekaip nepavyksta įtikinti tėvų, tuomet atsitraukite ir dar kartą viską apsvarstykite iš visų pusių, gal būt klystate Jūs ir modeliavimas yra tikrai tik paprasta užgaida ir tėvai ar artimieji ne be reikalo taip priešinasi. Kad ir koks būtų artimųjų atsakymas – neigiamas ar teigiamas, Jūs visada turėsite jų palaikymą.