MONIKOS PUNDZIŪTĖS KONCERTAS NEPALIKO ABEJINGŲ

Visits: 0

Koncerte Vilniuje skambėjo visų jau pamėgtos dainos ir nauji atlikėjos kūriniai. Monikai talkino gyva muzikinė grupė ir scenos partneris Mark Les. Taip pat, atlikėjo dainavo kartu su Justinu Jaručiu ir Vaidu Baumila.

Dainininkas Vaidas Baumila scenoje pasirodė su ramentais, bet ir tai jam nesutrukdė atrodyti stilingai ir traukti visų merginų žvilgsnius. Jis kartu su M. Pundziūte atliko visiems gerai žinomą dainą “Dviese”. Vaidas išdavė, kad labai laukė šio Monikos koncerto, nes, pasak jo, ji tikrai verta muzikiniame pasaulyje pasiekti daug, nes yra labai talentinga.

Be šio M. Pundziūtės ir V. Baumilos dueto, buvo dar vienas. Tikriausiai daug labiau netikėtas ir nelauktas susirinkusių gerbėjų. Tai buvo Monikos ir roko grupės “Freaks on Floor” vokalisto Justino Jaručio duetas. Tikra staigmena klausytojams. Pats Justinas atskleidė, kad Monikos koncertas jam labai patiko, o dainuoti kartu buvo vienas malonumas.

Nuotraukų galerijoje galite pažiūrėti kelias akimirkas iš koncerto ir įvertinti susirinkusiųjų bei pačios atlikėjos stilių.