KO ATSISAKYTI, JEI NENORI ATRODYTI VYRESNĖ NEI ESI IŠ TIKRŲJŲ?

Visits: 0

Kokie stiliaus pasirinkimai neturėtų vyrauti jūsų aprangoje, jei nenorite atrodyti vyresnė nei esate?

Nedėvėkite praėjusiais laikais buvusių madingų drabužių. Jie parodys, kad esate vyresnė. Geriau rinkitės dabar madingus arba iš viso klasikinio stiliaus drabužius. Jei pasirinksime dėvėti madingus drabužius, nesirenkite jais nuo galvos iki kojų, nes atrodysite juokingai. Vyresnės moterys tikrai gali rinktis sau jau tinkančius drabužius ir atrodyti stilingai.

Nepamirškite pasipuošti aksesuarais. Jie ne tik pagyvina jūsų stilių, bet ir suteikia žaismingumo bei jaunatviškumo. Klaidingas požiūris, kad papuošalai tinkami jaunesnėms merginoms, jais gali puoštis ir vyresnės moterys. Šie maži stiliaus prieskoniai gelbsti, kai nori pagyvinti savo įvaizdį.

Nevilkėkite per daug apkritusių ar per didelių jums drabužių. Nebent tikrai puikiai mokate derinti oversize stiliaus drabužius. Drabužiai, idealiai tinkantys jūsų figūrai ne tik vizualiai padailina kūno formas, bet ir atrodo stilingiau, elegantiškiau ir akimirksniu jus atjaunina.

Visada formuokite teisingą siluetą. Jei pasirinkote pūstą sijoną ar plačias kelnes, prie jų derinkite prigludusią viršutinę dalį – palaidinę ar megztinį. Jei norite plataus megztinio ar pūstų rankovių palaidinės, rinkitės tiesaus kirpimo sijoną ar kelnes.

Nemanykite, kad stilingai ir gražiai gali (ir tuti) atrodyti tik jaunos merginos. Pastebima, kad kuo vyresnė moteris, tuo praktiškesnius ir patogesnius drabužius ji renkasi. Dažnai net pamirštama pasipuošti ar stengtis atrodyti gražiai, nes manoma, kad to tiesiog nebereikia. O turėtų būti atvirkščiai, vyresnės moterys gali atrodyti stilingai, o kartu ir jaustis patogiai.

Su metais moterys įgauna gyvenimiškos patirties ir tai turėtų padėti joms tapti dar stilingesnėmis ir gražesnėmis. Rūpintis savimi reikia bet kokiame amžiuje.