DIZAINERIAI NUSPRENDĖ – MODELIU GALI TAPTI KIEKVIENA

Visits: 0

Ir ne veltui. Lietuvos merginos garsėja ne tik dėl savo grožio, žavesio, bet ir dėl darbštumo bei atsakingumo. Būtent šios savybės padeda joms greitai užsitarnauti gerą vardą ir skintis savo kelią modelių pasaulyje.

Žinomi dizaineriai atskleidė, kaip jie renkasi sau modelius ir kokios merginos gali tikėtis gauti pasiūlymą bendradarbiauti.

Lietuvos dizaineriai teigia, kad visos norinčios merginos turėtų save išbandyti šioje srityje, nes įvairovė ir išskirtinumas visada žavi, o ir jie patys dažnai renkasi naujus modelius, kurie tikrai ne visada atitinka mados pasaulio standartus. Kaip jie išsirenka sau tinkamiausias merginas? Dažnai tai būna tos pačios merginos, kurios kviečiamos į drabužių primatavimus. Jei ant merginos dizainerio kurtas drabužis atrodo tarsi nulietas, labai tikėtina, kad būtent ji jį ir pristatys. Tokiais atvejais tai atrodo gražiau ir įspūdingiau nei pats dizaineris įsivaizdavo.

Dizaineriai lyg susitarę teigia, kad bene svarbiausias aspektas renkantis modelį kolekcijos pristatytui – tai jo judesiai ant podiumo, gebėjimas gražiai vaikščioti ir komunikuoti su žiūrovais žvilgsniu. Pasak jų, visą kitą padaro apranga ir makiažas, o modelis pats iš savęs turi atspindėti tam tikrą žinutę, kuri siunčiama konkrečios kolekcijos. Ir nesvarbu ar tai būtų vestuvinės suknelės, ar sportiniai kostiumai, taisyklės išlieka tos pačios.

Lietuvos mados pasaulio atstovai, merginas ragina pasitikėti savimi, bandyti pasivyti savo svajones ir niekada nesistengti būti tobulomis, nes tobulumą kiekvienas supranta skirtingai. Reikia mylėti save ir tai pastebės bei įvertins aplinkiniai.