RUDENS STILIAUS TAISYKLĖS

Visits: 0

Norint atrodyti stilingai šį rudenį, nebūtina bėgti į parduotuvę ir šluoti visus paskutinio mados klyksmo apdarus. Šiuolaikišką stilių gali susikurti ir iš jau turimų drabužių. Žinoma kelios naujos detalės tikrai įneš gaivos į tavo garderobą, bet persistengti tikrai neverta.

Šio rudens tendencijos leidžia pasireikšti tavo vaizduotei ir atrasti dsaug įvairių savo stiliaus variacijų. Visgi, rudens karalienė – raudona spalva. Ši spalva ne tik pagyvins niūrų rudenį, bet ir pakels tau nuotaiką. Idealiuasia, jei įsigysi raudoną švarko ir kelnių kostiumą. Tokie kostiumėliai dabar yra vienas iš must have derinukų tavo drabužinėje.

Tikrai neprašausi pasirinkusi drabužius, puoštus įvairiais užrašais, frazėmis, citatomis ar šūkiais. Toks pasirinkimas tikrai nepaliks abejingų ir trauks aplinkinių žvilgsnius būtent į tave. Taip pat geras pasirinkimas ir sidabriniai atspalviai. Sidabru gali spindėti visa nuo galvos iki kojų – būsi tarsi mados ir stiliaus etalonas kitiems. Puikiai atrodo tokie batai, striukės, kelnės… Nebijok sužibėti.

Šį rudenį madingi diržai. Liemenį paryškinantys aksesuarai gali puošti tave kiekvieną dieną. Tai ne tik geras sprendimas dailesnės figūros siekiančioms, tai taip pat ir labai stilinga. Todėl nedvejodama rinkis striukes, palaidines, sukneles ar tunikas, kurias galėtum puošti diržu, sujuosiamu per liemenį.

Jei nenori eksperimentuoti ir būti ryški, tikrai gali rinktis pamėgtą klasikinį stilių. Jis visada madingas, o šį rudenį dar ir labai stilingas.