Bendravimas su kitais modeliais

Views: 2

Tuomet nori nenori reikia su jais bendrauti – tiek su modeliais vyrais, tiek su modeliais moterimis. Tai yra modeliavimo pramonės dalis, kurioje modeliui prireikia gerų bendravimo įgūdžių ir tolerancijos. Būtent šiose situacijose modelis turi galimybę parodyti savo kaip modelio profesionalumą.
Chemija yra pastebima nuotraukoje, todėl jos neįmanoma suklastot. Pozuoti su kitais modeliais – ne visada yra linksma ir maloni patirtis, tačiau modelis privalo būti profesionalas ir į tai žiūrėti kaip į darbą, kurį jis turi atlikti geriausiai kaip jis moka.
Kai kalbame apie mados pasirodymus, akivaizdu, kad modelis negali juose dalyvauti vienas. Mados šou modelis turi eiti podiumu kartu su kitais modeliais. Jeigu yra modelių, su kuriais nesutinkate, tiesiog nematykite jo, elkitės kaip profesionalas – asmeninius santykius paliekantis už darbo ribų. Jeigu kiti modeliai Jus provokuoja, atsakykite jiems tiesiog nekreipdami į juos dėmesio. Ignoruodami juos ir sutelkdami dėmesį į tai, ką turite padaryti, priversite juos jaustis kvailai. Kad tarp modelių būtų tokia įtampa – būna gana retai, tačiau pasitaiko tokių atvejų. Dažniausiai modeliai bendrauja kaip tikros seserys ar geriausios draugės ir ta chemija tarp jų yra natūrali, kas atsispindi jų veiduose, eisenoje ir suteikia mados pasirodymui nenusakomo žavesio.
Pozuoti su kitais modeliais per fotosesiją, nėra sunku, tačiau pradžioje reikia vienam prie kito priprasti. Turite sugebėti „žaisti“ vienas su kitu. Jeigu pasijusite nejaukiai, viskas atsispindės nuotraukose, todėl reikia nustūmti bet kokias negatyvias mintis į šoną ir į savo darbo partnerį žiūrėti kaip į geriausią draugą, kurį pažįstate jau daug metų.
Nesvarbu, kokia situacija būtų dirbant su kitais modeliais, joje visada tvyros maža ar didelė pavydo ir konkurencijos įtampa ir tai yra natūralu modelių pasaulyje. Svarbiausia – modeliui neparodyti tos įtampos, kad ji nesimatytų jo išorėje.
Yra daugybė stereotipų apie tai, kaip modeliai negailestingai elgiasi vienas su kitu, kovoja fotosesijos metu dėl dėmesio, todėl, kada modelis elgiasi priešingai – parodo kitiems modeliams, kad bendravimas tarp modelių gali būti kitoks ir paneigti esamus stereotipus.