5 Genialūs triukai nustatyti savo odos atspalvį

Views: 37

Taigi, kodėl naudinga žinoti savo odos atspalvį?
Sau tinkamą makiažo pagrindą yra žymiai lengviau atrasti, jei žinote savo odos atspalvį. „Savo odos atspalvio žinojimas padės išsirinkti tinkamą makiažo pagrindą, kuris susilies su Jūsų oda,“ sako Martinas. Taip pat galėsite sau geriau pritaikyti makiažo madas ir atsirinkti, kas Jums tiks labiausiai.

Jeigu ieškote tobulo maskuoklio atspalvio – Sesnekas rekomenduoja neutralų arba šaltą atspalvį, jei Jūsų odos atspalvis yra šiltas. Ir atvirkščiai, jei Jūsų atspalvis yra šaltas ar neutralus.
Yra trys atspalvių tipai: šiltas, šaltas ir neutralus. Šiltus atspalvius sudaro auksiniai, gelsvi ir persiko atspalviai. Šaltus sudaro rožinis, raudonas ir melsvas atspalvis. Neutralus tipas yra šaltų ir šiltų atspalvių mišinys.

Būdai, kaip nustatyti savo odos atspalvį:

Apsivilkite baltus marškinius. Paimkite visiškai baltą drabužį ar tiesiog baltą popieriaus lapą. Ryškioje natūralioje šviesoje pridėkite jį prie savo veido. Jei Jūsų veido oda atrodo, palyginus, rausva – Jūsų odos atspalvis yra šaltas. Jei Jūsų veidas atrodo labiau gelsvas, Jūsų atspalvis yra šiltas. Jei manote, kad geriau atrodote balkšvuose ar kreminiuose, o ne ryškiai baltuose drabužiuose, tai dar vienas signalinis ženklas, kad esate šilto tono. Jei galite dėvėti abi spalvas nejausdami, kad atrodote išblyškę – turite neutralų atspalvį.

Atkreipkite dėmesį į tai, kaip Jūsų oda reaguoja į saulę. Martinas aiškina, kad jei lengvai nudegate saulėje, tai jūsų odos atspalvis yra šaltas. Jeigu lengvai įdegate, Jūsų atspalvis yra šiltas. Jei nudegate ir tada įdegate – Jūs greičiausiai neutralaus odos tipo.

Išbandykite aksesuarus. „Auksiniai aksesuarai gražiausiai atrodo ant šiltesnių odos atspalvių o sidabriniai – ant šaltų,“ teigia Sesnekas. Jeigu negalite apsispręsti tarp aukso ir sidabro, Jūs greičiausiai esate neutralaus odos tipo arba Jums patinka visi aksesuarai, kas tikrai nėra blogai.

Pažiūrėkite į savo venų spalvą. Venų spalvos patikrinimas yra puikus būdas nustatyti savo odos atspalvį. Jeigu Jūsų venos mėlynos – Jūsų atspalvis yra šaltas. Jei Jūsų venos atrodo žalsvos – Jūsų tonas šiltas. Neutralus yra mišinys šiltų ir šaltų atspalvių.

Atkreipkite dėmesį į kitus savo bruožus. Vis dar neaišku? Sesnekas siūlo pažiūrėti į savo akių ir plaukų spalvas kaip į gidą. Tamsesnės odos ir akių spalvos dažniausiai nurodo šiltesnius odos atspalvius, o šviesesnė oda ir akys – neutralius ir šaltus odos atspalvius.

Kada ieškote tinkamiausios spalvų paletės savo odai, turi įsiminti kelis pagrindinius dalykus:

• Labai šviesi – išbalus oda yra linkusi būti neutralaus ar šalto atspalvio;
• Šalti atspalviai kaip taupe, smėlio ar švelniai rausvos tinka šiam odos atspalviui;
• Šviesi: oda, kuri yra šviesi, bet ne tokia išbalusi, geriausiai atrodo šaltesniuose atspalviuose,
• kaip pilka arba tamsesnė smėlio;
• Vidutinė: šio odos atspalvio savininkės gali laisvai rinktis tiek šaltus, tiek šiltus atspalvius;
• Alyvuogių: kaip ir vidutinės, alyvuogių spalvos odos savininkės gali rinktis abu atspalvius, bet Sesnekas rekomenduoja rinktis ryškesnes spalvas;
• Įdegus: ši spalva atrodo gerai su šiltesniais atspalviais kaip bronzinė ir apelsino;
• Vidutinė tamsi: šiam atspalviui tinka ir šaltos, ir šiltos spalvos;
• Tamsi: tinka ir šalti, ir šilti atspalviai, bet rekomenduojama rinktis ryškesnes spalvas, kurios pabrėš šį odos atspalvį.

 

 

Renkantis tinkamą makiažo pagrindą ir maskuoklį, jūsų odos atspalvis vaidina svarbią rolę. Abu ekspertai rekomenduoja ieškoti linijos, kuri siūlo daug įvairių atspalvių.
Žemiau yra mūsų ekspertų rekomenduojami produktai.

Jei ieškote natūraliai atrodančio pagrindo, bet nenorite atsisakyti maskavimo, Martinas rekomenduoja rinktis Dior Backstage Face & Body Foundation. Jis atsparus karščiui ir prakaitui, gali būti naudojamas visam kūnui.

Jūs tikrai rasite sau tinkamą spalvą iš 36 Pat McGrath Labs Skin Fetish Sublime Perfection Foundation makiažo pagrindų atspalvių. Martino teigimu, šios linijos makiažo pagrindas gali būti nešiojamas ilgą laiką ir yra labai kreminis.

Sesnekas rekomenduoja rinktis Catrice HD Liquid Coverage Foundation. „Jo konsistencija beveik kaip vandens ir jis puikiai maskuoja,“ teigia Sesnekas. Šis pagrindas taip pat turi visų odos atspalvių pasirinkimą.