KLASIKINIAI DRABUŽIAI, KURIUOS PRIVALO TURĖTI KIEKVIENA MOTERIS

Visits: 0

Dažnai prisiperkame drabužių, kuriuos sunku priderinti prie turimos aprangos ir jie lieka kaboti spintoje. Geriau rinktis klasikinius, lengvai derinamus, nepriklausomus nuo vyraujančios mados drabužius. Jie tiks kiekvienai moteriai ir daugeliui situacijų.

Kokie drabužiai tiesiog privalo būti jūsų spitoje, kad netektų kankintis dėl neturėjimo ką apsirengti?

Balta palaidinė.
Tai turbūt vienas universaliausių visų laikų drabužių. Balta palaidinė derinama su įvairiausia apranga, tai gali būti kasdieniai plėšyti džinsai ar puošnus šventinis sijonas. Balta palaidinė puikiai pasitarnauja kai iš darbo skubama tiesiai į vakarėlį, kadangi ji tinka ir oficialiai aprangai ir naktiniam gyvenimui, tereikia nusimesti švarką ir paryškinti lūpas.

Juodos kelnės.
Juodos kelnės kaip ir balta palaidinė yra nepamainomas drabužis visiems gyvenimo atvejams. Jos tinka prie įvairiausių palaidinių, megztinių ar švarkų. Be tokių kelnių neišsiversite, jei dirbate aplinkoje, kurioje reikalaujama oficialaus stiliaus. Norint šiek tiek šiuolaikiškesnio varianto, rinkitės odines kelnes, jos taip taip priskiriamos klasikiniam stiliui ir tinka prie daugelio kitų drabužių.

Vidutinio ilgio suknelė.
Suknelė – tikriausiai moteriškiausias ir mieliausias rūbas iš visų. Ji turėtų būti patogi ir su ja turėtumėte jaustis gražiausia. Renkantis suknelę, kuri tiktų daugeliui atvejų gyvenime, atkreipkite dėmesį į vidutinio ilgio (iki kelių), su V formos ar apvaliomis, tik jokiu būdu ne giliomis iškirptėmis. Tokios suknelės tiks ir darbe, ir vakarėlyje, o jums ir nereikės sukti galvos, kaip suspėti persirengti. Galite rinktis margas, gėlėtas, vienspalves, raštuotas sukneles pagal savo norus.

Megztinis aukštu kaklu.
Šis drabužis jau pamažu tampa napamainomu, nes orai vis labiau vėsta. Nors jis ir nėra toks formalus kaip anksčiau minėti rūbai, bet spaudžiant šaltukui pirmenybė teikiama šilumai ir komfortui. Pasirinkus neuralių spalvų klasinio kirpimo megztinį, jis tiks ir darbe, o jei rinksitės masyvesnius, ryškesnius sužibėsite vakarėlyje.

Elegantiškas paltas.
Tai drabužis, kuris ne tik šildo, bet ir suteikia elegancijos. Laisvalaikio parangai toks rūbas suteiks strktūriškumo, o oficialiam įvaizdžiui elegancijos. Norint pagyvinti paltą, galite įsisegti sagę į jo atlapą ar tiesiog pasirinkti norimą palto spalvą. Puikiausiai atrod juodas, raudonas, pilkas ir visi žemės atsapalviai.