Apsinuoginti ar ne prieš kamerą?

Visits: 0

Modelių pasaulyje yra daugybė modeliavimo sričių. Nuo aukštosios mados žurnalų iki fotografijos meno, kabinamo meno galerijose ar knygynų vitrinose. Žinoma, visi trokšta pasiekti modelio karjeros aukštumų ir tapti aukštosios mados modeliu, tačiau neretai modeliams pritrūksta ūgio ar neatitinka aukštosios mados standartų. Ir labai gaila, kad kai kurie modeliai vis dar galvoja, kad apsinuoginus prieš fotografą, šie tikslai bus pasiekti lengviau – dėl ko jie labai klysta. Jeigu yra apsinuoginama vien dėl to – tuomet modeliui šį sprendimą reiktų dar gerai apsvarstyti.
Modelių tėvai visada užduoda klausimą modelių agentūroms, kuriose jų vaikai yra – kaip turės pozuoti jų vaikai, turėdami galvoje ar reikės apsinuoginti prieš kamerą. Jei vaikams dar nėra 18, tuomet jokių klausimų dėl apsinuoginimo net nekyla, nes tai yra nelegalu, tačiau pilnamečių tėvai suka sau galvas kaip jų atžalos pozuos prieš kamerą – ar jie bus aprengti vulgariais, tik pusę kūno dengiančiais drabužiais, ar jie bus verčiami apsinuoginti? Kai kurie žmonės turi stiprias religijas, stiprius įsitikinimus, kurie net neleidžia pagalvoti apie apnuogintus kūnus, kiti, vis dėlto – laiko save šiuolaikiniais ir netgi patys rodo iniciatyvą apsinuoginti prieš kameras. Apskritai modeliavimo pramonė nėra žinoma kaip kreipianti dėmesį į modelio jausmus, norus ar įsitikinimus, todėl pats modelis iš anksto turi nuspręsti ko jis nori ir nubrėžti ribą, kuri fotografui aiškiai parodytų modelio požiūrį į apsinuoginimą.
Pozuoti nuogam ar ne – yra tik pačio modelio pasirinkimas, tačiau modelių pramonėje – visi nuogumą vertina skirtingai. Tai gali turėti ilgalaikį poveikį dabartiniam ir būsimam modelio profesiniam ir asmeniniam gyvenimui.