KAIP IŠVENGTI PIGIAI ATRODANČIO STILIAUS?

Visits: 0

Kokiais patarimais verta vadovautis, jei nenori atrodyti banaliai, pigiai ir nuobodžiai? Pateikiame kelis patarimus, kurie tikrai padės atrodyti stilingai ir prabangiai.

Nepirkite pačių madingiausių drabužių. Jie tikrai dažniausiai atrodo pigiai, kadangi būna pardavinėjami daugumoje parduotuvių ir visi žino jų kainas. Taip pat, nusipirkusi tokių drabužių jais puošitės tik tą sezoną, nes kitą jie jau bus visiškai nebemadingi, galbūt net atrodys juokingai lyginant su naujomis madomis, ir teks juos keisti naujais.

Nedėvėkite itin tamprių džinsų. Jie ne išryškina dažnai nevisai tobulą figūrą, bet ir iš karto sukuria pigaus įvaizdžio imitaciją. Tokie džinsai labiau tinka jaunoms mergaitėms, o ne subrendusioms moterims. Geriau rinkitės klasikinio kirpimo, tvirtos medžiagos kelnes.

Nesipuoškite prastos kokybės papuošalais. Geriau rinkitės tikrai kokybiškus ar bent jau neatrodančius labai pigiai papuošalus arba jų iš viso atsisakykite. Pigūs papuošalai, bandantys imituoti brangius, iš karto sugadina visą bendrą stiliaus vaizdą.

Rinkitės geros kokybės audinių drabužius. Prastos kokybės drabužiai ne tik greitai susidėvės, praras formas ir spalvas, bet ir atrodys pigiai ir neskoningai. Geraiu investuoti į brangesnius, bet kokybiškesnius drabužius, jie ilgiau tarnaus ir sukurs stilingesnį įvaizdį. Niekada nepabostantis ir nesenstantis pasirinkimas yra medvilnė ir linas.

Atkreipkite dėmėsį ne tik kaip drabužis atrodo išoriškai, bet ir kaip jis pasiūtas. Geresni drabužiai bus pasiūti kokybiškai, tvarkingai. Tai reiškia, akd ir vidinė jų pusė bus tvarkingai apdirbta ir maloni kūnui, patogi dėvėti. Vidinėje pusėje styrantantys siūlai, ar pataupytas pamušalas iš karto išduoda ne itin gerą kokybę ir verčia susimąstyti ar jums tikrai reikia tokio drabužio.

Prižiūrėkite savo drabužius. Norint ilgai džiaugtis savo drabužiais, būtina juos prižiūrėti. Skalbkite taip, kaip rekomenduoja gamintojas, stebėkite, kad tinkamai išdžiūtų ir neprarastų formos… O jei patingėsite įsisiūti iškritusią sagą, išvalyti mažą dėmelę ir pan., tai net ir pats brangiausias drabužis akimirksniu praras savo vertę ir atrodys pigus, o jūs – netvarkingas.