Ką reiškia būti modeliu

Visits: 0

Karolina Praderio, INSIDER redaktorė, gavo pasiūlymą sudalyvauti fotosesijoje ir nedelsdama sutiko vedama smalsumo. Šią fotosesiją pasisiūlė atlikti Donald’as Boweris, Niujorko profesionalus fotografas, kuris nusprendė, jog fotosesija bus susijusi su fizine veikla, nors Karolina nebuvo sportininkė, vienintelė fizinė jos veikla – šokiai ir kartais užsiiminėdavo joga.

 

Fotosesijos planas – fotografuoti dvi valandas įvairias šokių bei jogos pozas. Tačiau praėjus vos dešimčiai minučių Karoliną išpylė prakaitas ir ėmė justi nuovargį, tačiau prieš pasiduodama ji pastebėjo, jog fotografas dirba nemažiau nei ji pati – nuolatos bėgioja aplink, kumpa ant kelių ar alkūnių ir vėl kėliasi, bandydamas gauto tobulą kadrą, niekada nesustodamas fotografuoti. Taip pat jis vis mandagiai pasakydavo apie geresnę kūno poziciją ar veido išraišką, ragindamas perlipti per save, nes kuo labiau skauda – tuo geriau tai atrodo. Po kurio laiko išsijungia visi jutimai ir tu tampi kitu žmogumi, kuris ir bus užfiksuotas nuotraukose.

59710c022e5063ed0e8b4a5c 750 451

Ši patirtis buvo fiziškai ir emociškai sunki, kai reikėjo išlaikyti pozas, suprasti, kaip veikia kūnas ir veidas, tačiau leido suprasti, koks sudėtingas modelio darbas ir kiek jis reikalauja. Bet galiausiai liko tik pasitenkinimas, kad sugebėjai atlikti užduotį, kad gavai pukų rezultatą. Galiausiai net ir visas procesas atrodo malonus ir praturtinantis.