Kaip susidėlioti grožio priemones

Views: 1

Surūšiuokite turimus produktus
Pradėkite geriau pažvelgę į viską, ką turite, ir sudarykite dvi krūvas: vieną iš dalykų, kuriuos norite pasilikti, o kitą – mesti. Nenaudojote metų metus? Laikas išmesti. Ar turite kelis tuos pačius dalykus? Jei taip, vadinasi laikas perleisti kitiems, kurie džiaugsis grožio produktais. Įsitikinkite, kad viskas, ką laikote, yra geros formos.

Atskirkite pagal naudojimą
Dabar, kai susiaurinome Jūsų grožio saugyklą, atskirkite likusius daiktus pagal tai, kaip dažnai juos iš tikrųjų naudojate. Rekomenduojame susidėti savo daiktus į vieną maišelį – tai makiažo ir odos priežiūros produktai, kuriuos naudojate kasdien. Tokiu būdu naudosite labiausiai mėgstamus produktus dažnai, kiti mažiau naudojami liks savo vietose iki kol juos panaudosite.

Grupuokite pagal kategorijas
Likę produktai yra tie, kurių nenaudojate nuolat, tačiau jie yra geros būklės. Kurkime skirtingas krūveles pagal kategorijas ir naudojimą. Pabandykite pradėti plačiau ir prireikus susiaurinti. Jei neturite daugybės produktų, galite organizuoti pagal kūno dalis, tai yra maišelis skirtas veido produktas, kitas maišelis skirtas akių produktams, lūpoms ir panašiai.

Jei Jums yra per plačiai surūšiuota, galite dar labiau atskirti produktus į subkategorijas, pavyzdžiui į maišelius skirtus akių pieštukams, tušams, akių šešėliams ir kita.

Jei turite daug vieno dalyko, pavyzdžiui, lūpų dažų, taip pat juos galite dar labiau suskaidyti ir atskirti maišelius, pagal spalvas (ty raudoni lūpų dažai), tekstūras (matiniai lūpų dažai) ar sezonais (storesni drėkinamieji kremai žiemai ir lengvesnės formulės vasarai). Atminkite, kad tai tik idėjos ir pasiūlymai. Tik nuo Jūsų priklauso kaip Jūs susidėliosite grožio produktus.

Štai ir viskas! Nors nereikia dažnai tvarkyti, rekomenduojame atnaujinti sezoniškai.