Ar stangrinamieji kremai iš tikrųjų veikia?

Views: 2

Kas yra „stangrinantis“ kremas?
Paprasčiau tariant, stangrinantys grožio produktai padeda „sutvirtinti“ odos išvaizdą ir priverčia ją atrodyti švelnesne. Stangrumo trūkumas gali būti siejamas su natūraliu kolageno trūkumu mūsų kūne senstant. Paprastai„ stangrinamieji “kremai yra produktai, kurie sustiprins kolageno ir elastino gamybą odoje, kad tonizuotų ir sutvirtėtų.

Kaip tai veikia?
Stangrinantys kremai, kaip ir daugelis kitų odos priežiūros priemonių, skatina mūsų kūną gaminti kolageną, ypač kai jau tam tikrą peržengėme amžių, kai mūsų kūnas nebe įstengia jo pagaminti natūraliai. Yra žinoma, kad po 25 metų vaikinų ir merginų kūnai pradeda gaminti mažiau kolageno, maždaug 1% mažiau kiekvienus metus, todėl sulaukus 50 metų kolagenas yra beveik negaminamas. Kodėl kolagenas yra toks svarbus norint išlaikyti įtemptą ir stangrią odą? Kolagenas – odos komponentas, suteikiantis jai struktūrą. Silpnas kolagenas lemia odos suglebimą.

Ką tai daro iš tikrųjų?
Stangrinamieji kremai nėra svorio metimo priemonė, kuri padės greitai pamatyti pasikeitimus, tačiau jie yra pagalbinė priemonė, gali prisidėti prie rezultatų ryškėjimo per tam tikrą ilgesnį laiką. Šie kremai nėra stebuklingi kremai ir geriausiu atveju veiks labai minimaliai kukliai. Tačiau kai kurie yra tikrai geri drėkikliai ir padeda drėkinti viršutinį odos sluoksnį, taip oda gali laikinai atrodyti lygesnė ir stangresnė.

Kokie ingredientai padeda „stangrinti“ jūsų odą?
Kalbant apie geriausius „stangrinamojo“ efekto ingredientus, kai kuriuos lengvai atpažįsta bet kuris veido odos priežiūros specialistas, o kiti būdingi tik mūsų kūno odai. Toliau pateiktame sąraše yra keletas stangrinančių kūno produktų ingredientų.

Retinolis: Žinoma, retinolis užima svarbią vietą sąraše. Tai geriausiai ištirtas ingredientas, kuriuo galime sustiprinti odos tekstūrą bei būklę. Retinolis tiesiogiai stimuliuoja mūsų odos ląsteles, kad šios galėtų paspartinti kolageno gamybą.

Antioksidantai: Antioksidantai, tokie kaip vitaminas C ir kofermentas Q10, veikia kaip priešuždegiminiai ingredintai, kurie nuramina bei sumažina odos uždegimą, kurį sukelia laisvųjų radikalų pažeidimai.

Hidroksi rūgštys: Hidroksi rūgštys, tokios kaip glikolio rūgštis, suteikia šveitimo, skaistinimo ir kolageną stimuliuojančios naudos.

Peptidai: Peptidai, pagrindinis kūno stangrinamųjų kremų ingredientas, kuris Jūsų odos ląstelėms liepia atlikti konkretų darbą. Pirmieji į rinką atėję peptidai veikė stimuliuodami kolageną, tačiau kitos peptido molekulės atlieka kitus darbus, pavyzdžiui, mažina uždegimą. Peptidai, paprastai naudojami stangrinamuose kremuose, stiprina odą, kad pagerėtų elastingumas ir stangrumas.

Kofeinas: kofeinas, paprastai naudojamas tokio tipo produktuose, „padeda susiaurinti kraujagysles, kad sumažintų odos perteklių, taip pat padeda organizmui skaidyti papildomus riebalus.

Shiitake grybai: Galiausiai, tam tikri botaniniai ingredientai, tokie kaip shiitake grybai, dažnai randami stangrinančiuose kremuose, nes jie padeda padidinti elastino pluoštų gamybą.