Mados blogai kuriuos turi sekti

Views: 3

• 5 Inch And Up: suomė Sandra Hagelstam, gyvenanti Londone, pavadino savo blogą pavadino dėl savo simpatijos ypatingai aukštiems kulniukams. Ši blondinė ne tik rodo batus, kurie yra madingi, bet ir dalina įkvepiančias pamokas apie skandinavišką madą. Jos mėgstamiausios natūralos, moteriškos formos ir be abejo ypatingai aukšti aukštakulniai, Sandra dalina asmeninio stiliaus patarimus kartu su su kelionių bei naujausių grožio produktų atsiliepimais.
b7
• Style Bubble: mados redaktorė, Style Bubble pradėjo savo veiklą Susie Lau vardu dar 2006 metais. Viena iš originaliausių mados blogerių šiuo metu, ją visada galima pastebėti mados savaitėse. Susan žinoma dėl savo unikalaus ir spalvingo stiliaus, todėl jos blogą verta sekti dėl ypatingo dizaino talento , ekskliuzyvinių interviu bei naujausių mados indusrijos naujienų.
b2
• She Wears Fashion: Kavita Donkersley pradėjo savo šiuo metu labai populiarų blogą budama 16-os metų. Ši studentė pradėjo kurti blogą, norėdama pasidalinti savo vintažiniais radiniais, o dabar apima visas mados sritis, nuo grožio iki gyvenimo būdo.
b3
• Camillle Over The Rainbow: Camille Charriere, pusiau britės, pusiau prancūzės, blogas susikūrė prieš tris metus. Ši mergina dirbo stiliste Camtyox bei Net-A-Porter, todėl savo blogą užpildo savo mėgstamiausiais naujais mados atradimais, individualiu įvaizdžiu bei laisvalaikiu, viską pateikdama detaliai.
b4
• Advanced Style: šį blogą pradėjo trys moterys: Ilona Dell, Joyce Dell ir Lynn Dell, kurioms yra 94, 80 bei 81 metai. Advanced style skirtas viresnio amžiaus moterism ir jų stiliui. Šis blogas tapo toks populiarus, kad yra sukurta dokumentika apie jo sėkmę. Net jei ir nesi vyresnio amžiaus moteris, vistiek verta sekti šį puslapį ir pasisemti pozityvumo iš šių moterų.
b8  b9
• Fashion Me Now: buvusi mados redaktorė ir tendencijų prognozuotoja Lucy Williams dabar paskyrė visą savo laiką blogui, kuriame dalinasi savo individualiu stiliumi, foto-dienoraščiu iš jos kelionių bei požiūriu į gyvenimą, reguliariai dalinasi gatvės stiliaus radiniais. Lucy stilius – daug džinso bei odos.

 b6