GUDRYBĖS NORINČIOMS ATRODYTI AUKŠTESNĖMIS

Views: 2

Aukštakulniai
Net jei nemėgstate aukštakulnių batelių, galite nešioti turinčius kad ir mažytę pakulnę. Jie irgi prideda jums ūgio ir elegancijos.

Vertikalios linijos
Vertikaliomis linijomis puošti drabužiai akimirksniu paverčia tave aukštesne. Tai gali būti raštai arba įsiuvai, klostės ar net kelnių kantas.

V formos iškirptė
Įstrižos linijos yra artimos vertikalioms, tad jų efektas yra analogiškas. V formos iškirptė turėtų būti siaura gili, tuomet tai pridės jums ūgio. Jei pasirinksi plačią ir trumpą iškirptę, tokio efekto nesulauksi.

Juosmeniniai drabužiai
Tai kelnės, sijonai ar šortai aukštu liemeniu. Paaukštinta liemens linija vizualiai sukuria aukštesnio žmogaus įvaizdį. Taip pat tai gali būti suknelė, su raukiniais ties juosmens linija.

Vienspalvė apranga
Apsirengus vienos ir tos pačios spalvos drabužiais akimirksniu atrodysite aukštesnė. Kai yra labai ryški linija dalijanti kūną pusiau – skirtingų spalvų drabužiai viršuje ir apačioje – sukuriamas žemesnio siluetas, o kai drabužiai vienodos ar panašios spalvos – atrodote aukštesnė.

Prigludę drabužiai
Kad ir kaip stilingai atrodytų per laisvi, per dideli, apsmukę ir panašūs drabužių deriniai, toks pasirinkimas ūgio tikrai neprideda. Anaiptol, oversize drabužiai sukuria žemesnio žmogaus įspūdį. Rinkis sau tinkamus, savo dydžio drabužius, kurie būtų tinkamai prigludę. Prigludę drabužiai vizualiai aukština.

Šukuosena
Tinkamai parinkta šukuosena taip pat gali pridėti tau kelis centimetrus ūgio. Pavyzdžiui, jei esi žema, ilgi palaidi plaukai tau sukurs dar žemesnės įvaizdį. Norint atrodyti aukštesne, vertėtų plaukus pasitrumpinti ar šukuoti juos atgal, formuoti įvairius kuodus.