Supermodelių vestuvės

 

Tikriausiai visiems yra smalsu - kaip tuokiasi supermodeliai? Atsakymas paprastas – kaip ir visi kiti, tik skirtumas galbūt yra tas, kad nuotaka visada nepaprastai puošni, o jos suknelė stulbinančiai graži ir be abejonės - kokio nors labai garsaus dizainerio. To šiuolaikinės poros dažniausiai negali sau leisti. Taigi, kas vyksta supermodelių vestuvėse? Žinoma, kaip ir kitų vestuvėse yra tortas, svečiai ir gėlės – tačiau svarbiausias akcentas – viskas turi būti itin madinga.


Giseles Bündchen ir Tomo Brady vestuvės. Ši garsi pora buvo susituokusi net du kartus. Supermodelis ir garsi futbolo žvaigždė pirmąsias vestuves nebuvo linkę viešinti. Per pirmąsias vestuves, vykusias privačioje „Santa Monikos“ bažnyčioje, Gisele vilkėjo puošnia, balta „Dolce & Gabbana“ suknele ir prie jos buvo priderinusi baltų rožių puokštę. Antrosios vestuvės įvyko Kosta Rikoje, leidžiantis saulei. Vestuvių ceremonija buvo kukli – tik 25 svečiai. Supermodelis vilkėjo baltą, aptemptą, ilgu vėliumu suknelę, o Brady dizainerio kurtą pilką kostiumą. Ši pora du kartus susituokė tik artimųjų rate, kas parodo, kad triukšminga ir pilna žurnalistų vestuvių puota – ne jiems.
Rhea Durham ir Marko Wahlberg vestuvės. 2009 m. supermodelis ir aktorius prisiekė amžiną meilę „Gerojo Šepardo“ katalikų bažnyčioje Beverli Hilse. Rhea vilkėjo dizainerio Neil Lano sukurtą, sidabru išsiuvinėtą suknelę, o Markas vilkėjo „Giorgio Armani“ juodą kostiumą, levandų spalvos kaklaraištį ir baltus marškinius. Ceremonijoje dalyvavo tik trys jų vaikai ir 12 artimiausių draugų.
Liberty Ross ir Jimmy Lovine vestuvės. Supermodelis ir garsus muzikos prodiuseris susituokė išties netradiciškai. Pora nusprendė susituokti per valentino dieną ir svečiams nurodė vestuvių aprangos kodą – raudona spalva. Tarp išrinktųjų svečių buvo ir garsi dainininkė Lady Gaga, kuri į aprangos kodą nekreipė dėmesio ir apsirengė juodai. Pora susituokė muzikos prodiuserio Davido Geffeno dvare, Beverli Hilse. Liberty vilkėjo juodą „Givenchy Haute Couture“ suknelę ir rankose turėjo raudoną gėlių puokštę, Jimmy vilkėjo „Tom Ford“ smokingą.

Paveikslėlių galerija

View the embedded image gallery online at:
https://fotomodeliai.lt/supermodeliu-vestuves#sigProId881e89130e