10 dalykų, kurių nežinojote apie modelius

Views: 1

  1. Tobulos nuotraukos sukūrimas. Tobulai nuotraukai išgauti yra skiriama daug daugiau dėmesio, nei žmonės įsivaizduoja. Kai kurie modeliai nuotraukose yra taip pakeičiami, kad atvaizdas nuotraukose net neprimena realios modelio išvaizdos.

  2. Valgyti yra gerai. Gal nepatikėsite , bet ne visų modelių dienos valgiaraštis yra salierų lazdelės ir dvi vynuogės per dieną. Didžioji dalis modelių valgo sveiką normalų maistą ir kartais netgi gali pasimėgauti sultingu mėsainiu ar pieno kokteiliu.

  3. Kadrai ne visada yra tokie „glamūriški“, kaip atrodo nuotraukose. Visada už kameros vyksta daug daugiau nei pasako galutinė nuotrauka. Modeliai gali dirbti labai šaltą arba labai karštą dieną, turėdami dėvėti tam orui visiškai netinkamus drabužius. Jiems gali tekti per vieną fotosesiją pakeisti virš 100 aprangų, arba pozuoti tikrai nepatogioje pozoje, kad tik išgautų reikiamą nuotrauką.

  4. Modeliai turi saugotis. Kai modeliai pozuoja fotografui , persirenginėja drabužius, būna atvejų, kai juos slapta nufotografuoja koks nepažįstamasis su slapta kamerą, jiems visai nepatogioje pozoje, todėl kiekvienas modelis turėtų būti atsargus ir stebėti aplinką.

  5. Nepaisant to, kad modeliai nuotraukose dėvi gražius, prabangius drabužius, jie jų pasilikti sau negali. Kartais būna atvejų, kai modeliams drabužius pasilikti yra leidžiama, tačiau labai retai.

  6. Žmonės galvoja, kad modeliai dirba kiekvieną dieną, tačiau realybė yra kitokia – modeliams yra pakankamai sunku gauti reguliarius užsakymus. Dažnai modeliams tenka laukti gana nemažai laiko iki sekančio užsakymo .

  7. Modeliai turi „apsišarvuoti“ kantrybę. Jiems tenka daug laukti: laukti, kol bus padarytas makiažas arba šukuosena, laukti kol fotografas pasiruoš darbui, laukti kol bus padarytos nuotraukos, laukti kol bus pasirodymas ant podiumo arba laukti kol bus pastebėti kastinguose.

  8. Modeliai gali būti bet kokio amžiaus. Visuomenėje yra susiformavus neteisinga nuomone, kad modeliai būtinai turi būt jauni. Tačiau tai netiesa! Modelių yra įvairių tipų. Jei turi tinkamą išvaizdą, tau atsiveria daugybė galimybių būti modeliu.