Nepriekaištinga veido oda – kiekvienos moters svajonė

Visits: 0

Kiekviena, įdėjusi šiek tiek pastangų ir besirūpinanti savimi moteris, gali didžiuotis tokia tobula veido oda. Tam reikia visai nedaug. Trys paprasti žingsneliai padės jums patobulinti savo išvaizdą ir leis džiaugtis norimais rezultatais.

1. Drėkinkite savo odą
Ypač tai aktualu po šaltojo sezono – žiemos. Šaltis išsausina veido odą, o jai reikia ypatingos priežiūros ir drėkinimo. Renkantis drėkinamąsias priemones, nereikia skubėti, geriau atkreipti dėmesį į produkto sudėtį ir pasirinkti vertingesniais komponentais pripildytus gaminius. Rekomenduojama rinktis produktus, turinčius glikolio rūgšties, ji šalina jau negyvas odos ląsteles, taip suteikdama odai spindesio. Taip pat verta atkreipti dėmesį į gaminį, turintį alfa ir/ar beta hidrosirūgščių, kurios itin vertingos sausos ar net suskeldėjusiai odai. Norint, kad odos drėkinimas būtų jaučiamas ilgesnį laiką, rinkitės saulėgrąžų aliejumi ir vitaminu E prisotintus produktus, sulaikančius drėgmę odos ląstelėse.

2. Odos šveitimas – būtina procedūra bet kuriuo metų laiku
Kartais atrodo, kad odos šveitimas ir valymas nėra reikalingas, tačiau tai labai klaidinga nuomonė. Ši procedūra pašalina šiurkštų, išsausėjusį sluoksnį ir leidžia odai lengviau kvėpuoti, sugrąžina natūralų blizgesį. Odą nušveisti užtektų kartą ar du per savaitę, naudojant priemones su ruduoju cukrumi ir/ar hidrosirūgštimis. Na, o odos valymas įprastas du kartus per dieną – ryte ir vakare. Rinkitės švelnius bepvakius valiklius, kurie nuramintų, o ne suerzintų odą savo sudedamosiomis dalimis.

3. Apsaugokite savo odą nuo saulės
Apsauga nuo saulės turi būti naudojama ištisus metus, o šiltuoju sezonu, kai vis daugiau laiko praleidžiame gamtoje besimėgaudami saulės spinduliais, tam reikia skirti ypatingą dėmesį. Atsiminkite, kad kūnui ir veido odai dažniausiai reikia skirtingo stiprumo apsaugos, todėl būtinai atkreipkite į tai dėmesį. Renkantis produktus, patartina, kad jie būtų kuo natūralesni. Jautresnės odos savininkams rekomenduojama rinktis gaminius, kurių sudėtyje yra titano dioksido ir/ar cinko oksido. Šios medžiagos ne tik saugo, bet ir ramina jautrią odą.