Reikalavimai modeliui vyrui

Views: 12

Vyrai modeliai gali būti:

  • Aukštosios mados – modeliai, kurie pristato dizainerių prekių ženklus ir daugiausiai eina poiumu.
  • Reklamų – modeliai, kurie parduoda prekes ar paslaugas. Nuo mašinų iki plaukų gelio. Aukštosios gatvės mados prekių ženklai taip pat patenka prie reklamų.
  • Katalogų – modeliai, kurie patenka į katalogus ar internetines parduotuves ir svetaines. Dažniausiai tai iš priekio, nugaros ir iš arti daromos nuotraukos.
  • Sporto – modeliai, kurie turi tam tikrą kūno sudėjimą gali dirbti su visomis sferomis, susijusiomis su sportu.

Dažnai užduodamas klausimas – vyro modelio ūgis. Aukštajai madai yra labai griežtas nurodymas – nuo 182 iki 192, nors tai gai svyruoti priklausomai nuo agentūros. Reklamų modeliai turėtų būti aukšti, tačiau ūgis nėra taip griežtai apibrėžiamas, kai aukštosios mados modeliui. Sporto modeliam nėra svarbus šgis, žiūrima į jų kūną.

Svarbiausias reikalavimas vyrui – gera fizinė būklė, balti dantys, ryškios akys ir švari oda. Kartais samdo modelius, kurie yra ypatingai liekni, tačiau taip pat geros fizinės ūklės. Niekas nesamdys modelio, kuris neprižiūri savęs. Antras pagal svarbą dalykas – pasitikėjimas savimi. Jeigu to nebus, negalėsi išnaudoti savo visų galimybių ir tai tikrai bus matoma nuotraukose. Ir galiausiai, modelis turi būti plačių pažiūrių. Jeigu esi pasiryžęs priimti visus pasiūlymus visose sferose tai tikrai praplės tavo modelio karjerą. Be to vyro modelio karjera bus labai trumpa. Geras pavyzdys – makiažas.